Aleksandra Żuraw brała udział w 4. edycji "Top Model". Jej wygląd znaczenie zmienił się od tamtego czasu

Katarzyna Leszczyńska 06.11.2017
Aleksandra Żuraw w "Top Model" z Joanną Krupą i Michałem Pirógiem
Fotografia: EAST NEWS

Można jej nie poznać.

Aleksandra Żuraw brała udział w czwartej edycji programu „Top Model”. Od początku swojego udziału budziła wiele kontrowersji. Dziewczyna pokazała wówczas swoje liczne tatuaże, które nie wszystkim jurorom się spodobały. Okazało się jednak, że ma potencjał, który pozwolił jej na dojście w programie bardzo daleko.

Aleksandra odpadła dopiero na dwa odcinki przed finałem. W czwartej edycji programu znalazło się wiele znanych później osób, m.in.: Marta SędzickaMateusz Maga, Mateusz Jarzębiak oraz Osi Ugonoh, która została zwyciężczynią tej odsłony „Top Model”. Aleksandra Żuraw budziła jednak najwięcej kontrowersji. Obecnie wygląda zupełnie inaczej niż w programie.

Dziewczyna w „Top Model” pojawiła się w krótkich, ciemnych włosach. Choć pozostała wierna kolorowi, postanowiła je zapuścić. Pozostała wierna modelingowi, jednak dużo swojego czasu poświęca na przygotowywanie filmów na portal YouTube. Aleksandra dzieli się w nich informacjami na temat mody, ale również podróży, które są jej wielką pasją. Świadczą o tym, m.in. jej zdjęcia na Instagramie.

Jak dziś wygląda Aleksandra Żuraw?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów