Aleksandra Nizio wygrała "The Voice of Poland" i zniknęła z mediów. Teraz wraca szczuplejsza o 33 kilogramy

Katarzyna Leszczyńska 22.01.2018
Aleksandra Nizio "The Voice of Poland"
Fotografia: EAST NEWS

Wraca w zupełnie innym wydaniu.

Aleksandra Nizio w 2014 roku wzięła udział w programie „The Voice of Poland”. Trenerzy byli zafascynowani jej głosem, a dziewczyna trafiła ostatecznie do drużyny Justyny Steczkowskiej. Współpraca z wokalistką jej się opłaciła. Nizio, mimo swojego młodego wieku, wygrała wówczas piątą edycję programu i została okrzyknięta „polską Adele”.

Zobacz także: 14-letnia Zuzia z "The Voice Kids" zachwyciła jurorów i publiczność wyjątkowym występem. Dziewczyna walczy z nieuleczalną chorobą

Aleksandra Nizio po wygranej w programie zniknęła z mediów. Postanowiła dokończyć naukę w liceum, a teraz po 4 latach powraca z nowym singlem. Nizio zdecydowała się najwidoczniej robić karierę w branży muzycznej. Wystąpiła z utworem „Kuloodporna” m.in. w „Dzień Dobry TVN”. Uwagę wszystkich zwróciła jednak odmieniona sylwetka Nizio. Tak dziewczyna prezentowała się jeszcze w "The Voice of Poland":

Aleksandra Nizio w "The Voice of Poland"
Fotografia: YouTube

Spektakularna metamorfoza Aleksandry Nizio

Okazało się, że dziewczyna, która jeszcze w „The Voice of Poland” miała nieco krąglejsze kształty, przeszła sporą metamorfozę. Aleksandra Nizio schudła aż 33 kilogramy i wygląda niesamowicie. Na pierwszy rzut oka można nie poznać, że to ta sama dziewczyna, która jeszcze kilka lat temu występowała na scenie w popularnym show. Zobaczcie sami, jak dziś się prezentuje.

Aleksandra Nizio w "Dzień Dobry TVN"
Fotografia: Instagram/Ola Nizio
Aleksandra Nizio dawniej i dziś
Fotografia: Instagram/Ola Nizio
Aleksandra Nizio
Fotografia: Instagram/Ola Nizio
Aleksandra Nizio
Fotografia: Instagram/Ola Nizio
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów