Aktorka z "M jak miłość" i popularna piosenkarka wezmą udział w nowej edycji "Agenta". Kto jeszcze jest na liście uczestników?

Katarzyna Leszczyńska 13.10.2017
Kinga Rusin
Fotografia: ONS

Szykuje się emocjonująca edycja. 

Wiosną 2018 roku na antenę stacji TVN powróci program „Agent – Gwiazdy”. Zdjęcia do formatu rozpoczynają się lada moment, dlatego pojawiają się coraz to nowe informacje, kto będzie brał udział w rywalizacji w tym sezonie. Znamy już nazwiska kilku gwiazd, które zdecydowały się dołączyć do programu. Wśród nich gwiazda „M jak miłość” oraz znana wokalistka.

Jak donosi portal Party.pl jedną z osób, które wystąpią w nowej edycji „Agenta” ma być Julia Wróblewska, aktorka znana z serialu „M jak miłość”. Młoda dziewczyna niedawno zdała maturę, a teraz chce wyjechać z ekipą TVN, żeby przeżyć przygodę w programie rozrywkowym. Inną znaną osobą, o której donoszą media jest Ewelina Lisowska. Piosenkarka przyznaje, że uwielbia przygody i wyzwania, a podróżowanie jest jej pasją. W związku z tym na pewno poradzi sobie w programie doskonale.

Kolejną osobą, która wystąpi w programie jest Anna Lucińska. TVN, dzięki zaproszeniu jej do „Agenta”, ma zamiar wypromować swoją nową twarz. Prezenterka przeszła bowiem niedawno z TVP do TVN Style. Najbardziej zaskakuje jednak udział dwóch gwiazd. W show podobno ma wziąć udział znana z serialu „Ranczo” aktorka Ilona Ostrowska. Gwiazda do tej pory raczej nie pokazywała się w tego typu programach, dlatego jej występ naprawdę zaskakuje. Podobnie jak udział znanego rapera, Peji. Jak donosi Party.pl muzyk prawdopodobnie przyjął wysłane mu przez TVN zaproszenie i pójdzie w ślady swojego kolegi z branży Vienia, który brał udział w pierwszej edycji programu.

Podobno zaproszenia do programu otrzymali również: mąż Justyny Steczkowskiej Maciej Myszkowski, aktorka Izabela Kuna oraz sportowiec Mariusz Czerkawski. Jak na razie ich udział w „Agencie” nie jest jeszcze potwierdzony. Na pewno wkrótce otrzymamy informację o pełnym składzie gwiazd, które podejmą się rywalizacji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów