Agnieszka Woźniak-Starak zastąpiła Rusin w "DD TVN". Fani programu nie byli zachwyceni. "Porażka po całości"

Katarzyna Leszczyńska 12.03.2018
Agnieszka Woźniak-Starak "Dzień Dobry TVN"
Fotografia: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak wystąpiła w weekend u boku Piotra Kraśki w "Dzień Dobry TVN". Zastąpiła chorą Kingę Rusin. Fani programu nie byli zachwyceni.

Fani „Dzień Dobry TVN” w miniony weekend byli bardzo zaskoczeni. Oczekiwali jednej z najpopularniejszych par prowadzących: Kingi Rusin i Piotra Kraśki. Okazało się jednak, że u boku dziennikarza pojawiła się zupełnie inna prezenterka. I wywołała niemałe poruszenie. Widzowie nie byli zachwyceni jej występem.

Agnieszka Woźniak-Starak nie po raz pierwszy pojawiła się w „Dzień Dobry TVN” w zastępstwie za inną prowadzącą. Wówczas wraz z Marcinem Mellerem poprowadziła program za ciężarną Magdę Mołek. Woźniak-Starak i Meller zostali skrytykowani przez widzów za wywiad z Joanną Krupą. Wówczas doszło do spięcia między dziennikarką a modelką, co wyraźnie dało się odczuć na ekranie.

Zobacz także: Widzowie skrytykowali Woźniak-Starak za pytania do Krupy. Modelka w sieci opublikowała wiele mówiący wpis

Okazało się, że również tym razem musi pomóc przy programie. Zastąpiła Kingę Rusin, która się rozchorowała. Już odkąd pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi przez weekend „Dzień Dobry TVN”, fani programu nie byli zachwyceni. Pod kolejnymi postami pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy dotyczących jej występu w programie.

Komentarze P. Szulim są mocno nietrafione.

Najpierw „Hipnoza”. Teraz Szulimowa w „DD TVN”. Porażka po całości.

Wiemy, że Kinga jest chora, życzę jej dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pracy. Jest tylu wspaniałych prezenterek i prezenterów, a wy musicie dać na zastępstwo A. Szulim.

Ze względu na prowadzącą przełączyłam program. Niestety tej pani nie da się oglądać i słuchać.

To miała być miła niedziela z „Dzień dobry”, ale niestety nie da się oglądać tej pani, nawet słuchać, dobrze, że są inne programy śniadaniowe.

Szulim mogłaby nie pracować w niedzielę.

Tego typu komentarzy było o wiele więcej. Jak widać, wielu widzów oburzyło się tym, że Agnieszka Woźniak-Starak wystąpiła w zastępstwie Kingi Rusin. Sama dziennikarka nie odniosła się do negatywnych słów na jej temat. Podziękowała jedynie Piotrowi Kraśce za współprowadzenie programu.

Zobacz także: 11-latek poprowadził "Dzień Dobry TVN". Jednym pytaniem zagiął Kraśkę

Zobaczcie w poniższej galerii, jak przez lata zmieniły się gwiazdy TVN-u:

Autor: Julia Pandecka

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów