Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie z planu "Azja Express 2". Faktycznie oddaje klimat miejsca?

Redakcja 29.03.2017
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: East News

Mimo że fotografia nie zdradza zbyt wiele, fani programu są nią zachwyceni. 

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie opublikowała zdjęcie z planu programu "Azja Express 2". Choć nie widać na nim uczestników show, internauta zwraca uwagę, że w pełni oddaje klimat miejsca. 

Choć premiera drugiego sezonu "Azja Express" zaplanowana jest dopiero na jesień 2017 roku, gwiazdy polskiego show biznesu przebywają już w Indiach, gdzie kręcony jest program. Zadania, przed którymi stoją uczestnicy, a także ich wrażenia są pilnie strzeżoną tajemnicą. Celebryci relacją z egzotycznej podróży nie mogą dzielić się z fanami, nie mogą też zdradzać, kto kolejno odpada z show. Jedyną osobą, która może uchylić rąbka tajemnicy o miejscu, w którym realizowany jest program, jest prowadząca show. 

To właśnie Agnieszka Woźniak-Starak jako jedyna może mieć kontakt ze światem zewnętrznym i chętnie to wykorzystuje. Przy okazji umiejętnie podtrzymuje zainteresowanie programem, o czym świadczy opublikowane przez nią zdjęcie z pobytu w Indiach, które podpisała "koń vs konie mechaniczne". 

To zdjęcie zaintrygowało internautów
Fotografia: www.instagram.com/aganajezykach/?hl=pl

To zdjęcie zaintrygowało internautów 

Potężna dawka emocji

Choć na zdjęciu nie widać uczestników show, internauci zauważają, że w pełni oddaje klimat miejsca. Fotografie skomentował również projektant Mariusz Przybylski, który w krótkich słowach stwierdził, że wybiera konia. 

Super zdjęcie Aga. Fajnie, że wrzucasz kolejne, oddaje klimat wyjazdu do Azji. Trzymam kciuki za kolejny sezon, będę oglądać każdy odcinek - napisała internautka na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak. 

Niezła bryczka. Jednak wole konie mechaniczne, ale porównanie celne - dodał internauta. 

Druga edycja programu "Azja Express" wzbudza ogromne emocje. I nikt nie powinien się dziwić. Telewidzowie pokochali pierwszy sezon kontrowersyjnego show, w którym celebryci przemierzali drogi Wietnamu, Laosu, Kambodży i Tajlandii. 

W "Azja Express 2" znani z pierwszych stron gazet odkrywać będą uroki Indii i Sri Lanki, a ich zmagania zobaczymy w jesiennej ramówce stacji TVN. Wszystko wskazuje na to, że przygotować musimy się na sporą dawkę emocji, a to za sprawą gwiazd, które już wkrótce zobaczymy na szklanym ekranie. 

Czytaj więcej: To oni wystąpią w drugiej edycji "Azja Express". Celebryci właśnie wylecieli z Polski 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów