Agnieszka Chylińska szczera do bólu u Kuby Wojewódzkiego. "Smak buntu jest inny. Będę mamą do końca życia"

Paulina Szestowicka 11.10.2016
Agnieszka Chylińska u Kuby Wojewódzkiego
Fotografia: East News

Wokalistka w programie "Kuba Wojewódzki Show" przyznała, że jest wypalona i nikt nie powinien się jej dziwić.

Agnieszka Chylińska była gościem Kuby Wojewódzkiego. Wokalistka wystąpiła w programie "Kuba Wojewódzki Show" przy okazji promocji nowej płyty "Forever Child".

Dziennikarz zwrócił uwagę, że wszystkie teksty na każdym albumie artystki są bardzo osobiste. Piosenkarka powiedziała, że być może płytko patrząc na nowy krążek, można stwierdzić, że jest nieszczęśliwą kobietą, ale materiał był nagrywany przez długi czas i nie zależy tego w taki sposób analizować, ponieważ jest to krzywdzące. Agnieszka Chylińska stwierdziła, że nie można ze wszystkiego robić sensacji i we wszystkim doszukiwać się drugiego dna, ponieważ to cechy typowe dla tabloidów i najlepiej jest to im pozostawić.

Chcę, żeby ludzie skupili się na tym, że to jest zajeb*sta płyta. Wkur*ia mnie to, drażni mnie i irytuje - powiedziała piosenkarka.

Agnieszka Chylińska szczerze wyznała, że jako artystka ma jeszcze dużo do pokazania, ale jako człowiek nie mniej, co pokazywała przez wiele lat. Stawia sobie za cel bycie szczerą ze słuchaczem, że nie jest za fajnie, ale to nie oznacza, że od razu chce zapraszać go do swojego domu. Zwróciła uwagę, że 7 lat temu po premierze poprzedniej płyty też nie zostawiono na niej suchej nitki. Przyznała, że jest to dla niej przykre, że najpierw słyszała, że jest celebrytką i nie nagrywa płyt, a kiedy w końcu album się ukazał, to ktoś jej zarzuca, że nie wypowiada się na taki a nie inny temat. Po tym wyznaniu zaśmiała się i powiedziała, co w takich sytuacjach mówi jej matka.

A niech się podałują w d*pę i to przez grubą dyktę - zacytowała swoją mamę.

Wokalistka nie ukrywa, że słowem, które najlepiej ją teraz opisuje jest "wypalona". Jest osobą wierzącą, chociaż jak zapewnia, do osoby świętej jeszcze jest jej daleko, życie ją doświadczyło i chociaż jest to mało telewizyjne i rozrywkowe, nie ma czasu nawet na oglądanie filmów. Przyznaje, że nigdy nie spodziewała się, że się zakocha i będzie chciała założyć rodzinę, a jednak tak się stało. Czasami myśli, że chce robić muzykę, ale zaczęła się jesień i dzieci często chorują i właśnie temu musi poświęcić swoją uwagę. 

Agnieszka Chylińska debiutowała 20 lat temu i wspomina siebie jako zbuntowaną dziewczynę, która nie była doceniania w domu i szkole. Wyrażała siebie wtedy przez mocne śpiewanie, potem miała etap dzieci i myślała, że to może jest prawda o niej, a teraz znowu ma czas kiedy pojawiła się w jej głosie agresja. Ale jak przyznała, "teraz smak buntu jest inny - będę mamą do końca życia".

Agnieszka Chylińska u Kuby Wojewódzkiego
Fotografia: www.facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

Agnieszka Chylińska u Kuby Wojewódzkiego

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów