Edyta Górniak nie wytrzymała na premierze "Agent-Gwiazdy"! Wyszła przed emisją odcinka

Edyta Górniak w skórzanej sukience na tle czarnej ścianki na premierze programu "Agent-Gwiazdy"
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Już niedługo na antenie stacji TVN rusza 4. edycja programu "Agent-Gwiazdy". Jedną z uczestniczek będzie Edyta Górniak, która nie wytrzymała emocji pierwszego odcinka.

"Agent-Gwiazdy 4" już niedługo na antenie stacji TVN. W związku z tym odbyła się oficjalna premiera nowej odsłony programu. Na konferencji pojawiły się gwiazdy, które zdecydowały się wziąć udział w 4. edycji "Agenta". W tym oczywiście Edyta Górniak, której decyzja na uczestnictwo w tej przygodzie była bez wątpienia zaskakująca dla wielu. Piosenkarka wyglądała niesamowicie, w pewnym momencie jednak górę nad nią wzięły emocje! W związku z tym musiała wyjść z konferencji.

Zobacz także: Chcesz przeżyć niesamowite przeżycia muzyczne? Koniecznie wybierz się na akustyczny koncert Edyty Górniak!

Edyta Górniak nie wytrzymała premiery "Agenta"

Na konferencji 4. edycji programu "Agent-Gwiazdy" pojawiła się oczywiście prowadząca Kinga Rusin oraz gwiazdy, które tym razem walczyły o zwycięstwo. Wśród uczestników znajdują się m.in.: Maria Sadowska, Krystyna Czubówna, Violetta Kołakowska, Katarzyna Wołejnio, Angelika Mucha, Mariola i Andrzej Gołota, Damian Kordas oraz Aleksander Doba. Największą uwagę na konferencji przykuła jednak Edyta Górniak, która również zdecydowała się na udział w programie, czym zaskoczyła wszystkich swoich fanów.

Górniak podczas konferencji prezentowała się świetnie! Choć wokalistka w tym roku skończy 47, wciąż wygląda jak nastolatka. Z okazji premiery 4. serii "Agenta" Górniak założyła krótką, skórzaną sukienkę bez ramiączek. Tym samym wyeksponowała zgrabne nogi i dekolt. Zaprezentowała też świeżą opaleniznę, ponieważ jeszcze kilka godzin wcześniej przebywała w Tajlandii, czym chwaliła się na Instagramie.

Edyta Górniak chętnie pozowała przed fotoreporterami. Okazało się jednak, że nie jest w stanie obejrzeć pierwszego odcinka produkcji. Jak podaje Plotek, wyszła z konferencji tuż przed premierą, ponieważ stwierdziła, że przyniosłoby jej to za dużo emocji. My jesteśmy ciekawi, czy pierwszy odcinek naprawdę będzie tak emocjonalny. Będziemy mogli przekonać się o tym już 27 lutego o godzinie 21:30. Właśnie wtedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 4. edycji "Agenta" na antenie stacji TVN.

Zobacz także: Wstrząsające wyznanie Edyty Górniak. "Straciłam ciążę"

Każdy się starzeje. Niektórzy jednak z wiekiem wyglądają znacznie młodziej. Dotyczy to przede wszystkim gwiazd. Te, naszym zdaniem, wyglądają lepiej niż kiedyś.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów