Kto jest Agentem? Ciachorowski powiedział za dużo

Katarzyna Leszczyńska 02.05.2018
Kuba Wojewódzki i Tomasz Ciachorowski
Fotografia: Fotografie: X-NEWS

Trzecia odsłona programu "Agent-Gwiazdy" powoli dobiega końca. Na usta wszystkich ciśnie się pytanie: kto jest Agentem. Wojewódzki przepytał Ciachorowskiego.

W ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego gośćmi dziennikarza był zespół Pectus oraz Tomasz Ciachorowski, znany widzom z takich seriali jak „Majka” oraz „M jak miłość”. Aktor obecnie jest jednym z uczestników trzeciej edycji programu „Agent – Gwiazdy”. Jego obecność w produkcji TVN od początku budzi ogromne zainteresowanie widzów, ponieważ wszyscy właśnie jego typowali do bycia Agentem.

Zobacz także: Anna Skura zdradziła, kto jest Agentem. Uczestniczka potwierdziła dotychczasowe podejrzenia

Tę sytuację postanowił wykorzystać Kuba Wojewódzki, który w pewnym momencie wprost zapytał aktora o to, czy jest Agentem. I choć na początku Ciachorowski bronił się przed odpowiedzią, ostatecznie powiedział bardzo dużo.

Tomek, czy ty potrafisz być złym człowiekiem - zaczął Wojewódzki.

Tak, chyba udowodniłem to w „Agencie”. Tak mi się wydaje.

A ty nie jesteś Agentem? Umówmy się, ten program jest jak Las Vegas. Co tutaj, do wtorku jest naszą tajemnicą. Czy ty jesteś Agentem czy nie?

A widziałeś chociaż jeden odcinek – zapytał prowadzącego Ciachorowski, zastanawiając się na odpowiedzią.

Widziałem – odpowiedział bez namysłu Wojewódzki i dodał żartobliwie – bardzo mi się podoba. Te takie przyciski czerwone co naciskacie, te odwracane fotele. Super!

To się wszystkim wydaje, że to jest zabawa. My też jedziemy z takim nastawieniem – dodał Ciachorowski.

Następnie rozmowa przeszła na innego uczestnika, Peję, który bez wątpienia był jedną z najbarwniejszych postaci tej serii programu. Wojewódzki jednak nie dał za wygraną i w pewnym momencie zapytał o zarobki Agenta.

Dużo płacą za bycie Agentem?

Musiałbyś się zapytać Agenta – odpowiedział Ciachorowski.

No przecież pytam Agenta. No Jezu, zróbmy to, żeby ludzie nie musieli się męczyć kolejne odcinki. Jesteś czy nie jesteś?

No jestem – powiedział Ciachorowski z delikatnym uśmiechem.

Ale mamy hita – skomentował Wojewódzki.

Trudno powiedzieć, na ile Ciachorowski mówił poważnie. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasowe spekulacje dotyczące tego, kto jest Agentem w trzeciej edycji programu „Agent – Gwiazdy”, wszystko na to wskazuje. Od samych początków to właśnie Ciachorowski typowany jest do tej roli. Prawdy dowiemy się natomiast już w najbliższych odcinkach programu.

Zobacz także: Kraśko wypytuje żonę o udział w „Agencie”. Nagle przerywa mu Rusin. Jej pytanie mocno go speszyło

Zobaczcie w poniższej galerii, jak przez lata zmieniały się gwiazdy TVN-u:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów