"Agent-Gwiazdy": Anna Skura zdradziła, kto zostanie Agentem? Uczestniczka potwierdziła dotychczasowe podejrzenia

Katarzyna Leszczyńska 01.03.2018
Anna Skura zdradziła, kto jest Agentem?
Fotografia: X-NEWS

Pierwsze odcinki programu "Agent-Gwiazdy" wzbudziły ogromne emocje. Jedna z uczestniczek zasugerowała, kto zostanie Agentem. To potwierdza dotychczasowe podejrzenia.

Za nami już pierwsze odcinki programu „Agent-Gwiazdy”. Każdemu odcinkowi towarzyszą niemałe emocje. Ostatni z nich uczestnicy trzeciej odsłony programu oglądali wspólnie. Relację w tego zdarzenia mogliśmy śledzić na Instagramie jednej z uczestniczek, Anny Skury, znanej szerszej publiczności jako blogerka What Anna Wears.

Zobacz także: Kinga Rusin zaliczyła wpadkę podczas wywiadu? Przez przypadek "wygadała się", kto dojdzie do finału "Agenta"

Na jednym z Instastory blogerki pojawiło się zdjęcie tajemniczej postaci. Był to zakapturzony aktor Tomasz Ciachorowski, który również jest uczestnikiem nowej edycji „Agenta-Gwiazdy”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Skura podpisała zdjęcie „Pan Agent”, co może wskazywać na to, że to właśnie aktor jest w tej edycji Agentem. To by się zgadzało z dotychczasowymi przypuszczeniami. Tym bardziej, że relacja nie jest już dostępna na Instagramie Skury.

Anna Skura zdradziła, kto jest Agentem?
Fotografia: Instagram/whatannawears

Uczestniczka „Agenta” potwierdza dotychczasowe podejrzenia

Jeszcze niedawno sam Ciachorowski przypadkowo „wygadał się”, kto jest Agentem. Na to wskazywać mogły jego słowa w jednym z wywiadów, w którym opowiedział, że musiał snuć intrygi wśród uczestników. Fani programu natomiast doskonale wiedzą, że to należy do obowiązków Agenta.

Myślałem, że lepiej poradzę sobie w tym programie, że łatwiej będzie mi knuć te wszystkie intrygi i mylić tropy. To jest jednak bardzo skomplikowane i trudne. Poniosłem bardzo dużo kosztów takich psychicznych. Towarzyszyły temu nieprawdopodobne emocje – powiedział Ciachorowski w rozmowie z Plejadą.pl.

Jak myślicie, Ciachorowski naprawdę jest Agentem? Czy może uczestnicy próbują zmylić fanów podsyłając im fałszywe tropy? Przekonamy się zapewne już podczas finału.

Uczestnicy "Agent-Gwiazdy 3"
Fotografia: X-NEWS
Tomasz Ciachorowski "Agent-Gwiazdy 3"
Fotografia: X-NEWS
Uczestnicy "Agent-Gwiazdy 3"
Fotografia: X-NEWS
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów