Znamy uczestników "Agent-Gwiazdy 4"!

Kinga Rusin w kwiecistym garniturze na konferencji programu "Agent-Gwiazdy"
Fotografia: Bartosz KRUPA/East News

Już wiemy, kto wystąpi w nowej edycji programu "Agent-Gwiazdy"! Te nazwiska są sporym zaskoczeniem. Będzie się działo!

Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że Edyta Górniak wystąpi w "Agencie". Te informacje okazały się prawdą. Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z programu. W tym samym czasie TVN ogłosił oficjalną listę uczestników "Agent-Gwiazdy 4". Trzeba przyznać, że niektórych z nich nie spodziewaliśmy się nawet bardziej niż Edyty! Jedno jest pewne. Z taką ekipą będzie się działo naprawdę dużo. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Rusin nie poprowadzi "Agenta"? Jest oświadczenie gwiazdy! Wbiła szpilę Rozenek

"Agent-Gwiazdy 4": uczestnicy

Jak podaje Onet, "Agent-Gwiazdy 4" już wiosną zawita na ekrany stacji TVN. Tym razem zdjęcia do niego nagrywano na hiszpańskiej Fuerteventurze. Wraz z Kingą Rusin na wyspę udali się: Edyta Górniak, Krystyna Czubówna, Andrzej Gołota, Mariola Gołota, Maria Sadowska, Viola Kołakowska, Angelika Mucha (Little Monster), Damian Kordas, Agata Nizińska, Misiek Koterski, Rafał Jonkisz, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba i Wiktor Mrozik. Kto z was zaskakuje was na tej liście najbardziej?

W sieci pojawiły się nie tylko nazwiska gwiazd. Na Instagramie znalazły się również pierwsze zdjęcia z planu. Edyta Górniak w kasku, Maria Sadowska na pustyni i cała ekipa na tle oceanu. Z takimi uczestnikami z pewnością dużo będzie się działo! Kto waszym zdaniem będzie Agentem w tej edycji?

Zobacz także: Oto najpopularniejsze gwiazdy w polskim show-biznesie! Oni cieszą się naszym zainteresowaniem

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zobacz, jak od początków swojej kariery zmieniły się niektóre z gwiazd stacji TVN, m.in.: Martyna Wojciechowska, Agnieszka Chylińska, Kinga Rusin, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek oraz Kuba Wojewódzki. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów