„Agent-Gwiazdy 4”: Kto pożegnał się z programem?

Nastazja Bloch 09.05.2019
Uczestnicy w programie "Agent-Gwiazdy 4"
Fotografia: Instagram/@agentgwiazdytvn

Program „Agent-Gwiazdy 4” zapewnia widzom w każdą środę wiele emocji. Kto najgorzej napisał test wiedzy o agencie i odpadł z jedenastego odcinka show?

8 maja na antenie TVN wyemitowany został kolejny, już 11. odcinek programu „Agent-Gwiazdy 4”. Jak zawsze nie zabrakło emocji. Dla uczestników przygotowane zostały trzy zadania, których wykonanie gwarantowało dalszy udział w grze. Kto nie poradził sobie z wyzwaniem i odpadł z programu „Agent-Gwiazdy 4”? Kogo zobaczymy w dalszych odcinkach? Zobacz, co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu.

Zobacz także: "Agent-Gwiazdy 4": Koterskiemu puściły nerwy! "Zabiję cię, Kaśka" 

"Agent-Gwiazdy 4": Kto odpadł w 11 odcinku programu [8.05.19]

Fani programu „Agent-Gwiazdy 4” już od pierwszego odcinka typują swoich faworytów na agenta. Jednym z najbardziej intrygujących momentów show są testy wiedzy o agencie, które pod koniec programu rozwiązuje każdy z uczestników. Kto tym razem najgorzej poradził sobie z zadaniem i odpadł z „Agent-Gwiazdy 4”?.

W jedenastym odcink zadaniu nie podołała Angelika Mucha, tym samym musiała opuścić program.

„Agent-Gwiazdy 4”: Co wydarzyło się w jedenastym odcinku?

Jedenasty odcinek programu „Agent-Gwiazdy 4” dostarczył wiele emocji. Uczestnicy otrzymali do wykonania trzy zadania. Pierwsze z nich polegało na jak najdłuższym utrzymaniu w dłoni kuli z wodą. Niekomfortowa pozycja była nie lada wyzwaniem. Najlepszym konkurentem okazał się Michał Koterski, który za wygraną otrzymał zielony immunitet.

Zadanie drugie było jednym z najbardziej wzruszających momentów w czwartej edycji programu „Agent-Gwiazdy”. Uczestnicy musieli zasiąść przy stole i zjeść wspólny posiłek, który przygotowali dla nich ich bliscy. Obiad był nie tylko miłą niespodzianką, która polepszyła atmosferę, ale również okazją do zarobienia pieniędzy. Grupa jednak nie nastawiała się na zarobek, lecz postanowiła korzystać z chwili spędzonej w towarzyskie rodziny. Marysia Sadowska delektowała się ciastem, które upiekły dla niej dzieci, natomiast Misiek Koterski czule pocałował swoją druga połówkę Marcelę Leszczak.

Zobacz także: Edyta Górniak dobrowolnie opuściła "Agenta". Pokonały ją własne lęki?

Ostatnie zadanie, jakie powierzyła uczestnikom Kinga Rusin, polegało na wytypowaniu najbystrzejszej osoby, która będzie musiała obstawić pieniądze ze wspólnej puli. Osobą tą okazał się Damian Kordas. Reszta uczestników podzielona na dwie grupy, za pomocą dostępnych przyrządów musiała przekazać Damianowi Kordasowi tajemnicze hasło. Zadanie to niestety nie powiodło się uczestnikom, grupa, zamiast zarobić pieniądze, straciła 5 tys. zł.

Koniec programu tradycyjnie zakończył się testem wiedzy o agencie. Z zadaniem najgorzej poradziła sobie Angelika Mucha, która musiała opuścić program.

„Agent-Gwiazdy 4” emitowany jest na antenie TVN w każdą środę o godzinie 21.30.

Zobacz także: Angelina Jolie i gwiazdor "Gry o Tron" w obsadzie nowego filmu Marvela?! 

Polskie gwiazdy na zdjęciach sprzed dekady! Zobacz, jak się zmienili! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów