"Agent-Gwiazdy 4" budzi ogromne emocje! Mariola Gołota zdenerwowała uczestników i widzów

Mariola Gołota i Andrzej Gołota na premierze programu "Agent-Gwiazdy 4"
Fotografia: Jan BIELECKI/East News

Za nami 3. odcinek programu "Agent-Gwiazdy 4". Emocje ponownie sięgnęły zenitu. Mariola Gołota spotkała się z krytyką ze strony uczestników i... widzów.

Po tym, gdy Edyta Górniak i Krystyna Czubówna odeszły z "Agenta", wszyscy myśleli, że opadną emocje związane z programem. Nic bardziej mylnego! Po 3. odcinku "Agent-Gwiazdy 4" okazuje się, że jedna z uczestniczek wzbudza ogromne emocje i to zarówno uczestników, jak i widzów. Mariola Gołota przeciwstawiła się swoim konkurentom i tym samym stała się najmniej lubianą gwiazdą występującą w tej odsłonie programu. Widzowie chcą, żeby jak najszybciej odpadła.

Zobacz także: Edyta Górniak dobrowolnie opuściła "Agenta". Pokonały ją własne lęki?

"Agent-Gwiazdy 4": Mariola Gołota sprzeciwia się uczestnikom

Już w pierwszym odcinku programu Andrzej Gołota został mianowany skarbnikiem grupy. Bokser w programie pojawił się jednak z żoną. Mariola Gołota jest cały czas przy nim, co nie do końca jest mile widziane przez pozostałych uczestników. Zwłaszcza, że w 3. odcinku wybuchła z tego powodu awantura.

Do spięcia doszło, gdy uczestnicy chcieli przeliczyć pieniądze grupy. W tym momencie właśnie Mariola stanęła między nimi a Andrzejem i sprzeciwiła się.

Nie, nie, nie... - powiedziała.

Co "nie, nie" - odpowiedziała zdziwiona Maria Sadowska.

Mariola, czemu ty dotykasz tych pieniędzy - zapytał zdziwiony Wiktor Mrozik.

Uczestnicy wyraźnie zasugerowali Gołocie, że nie podoba im się jej zachowanie. Podkreślili też, że to są pieniądze całej grupy, a nie wyłącznie jej i jej męża. Mariola postanowiła jednak odpowiedzieć im i wciąż obstawała przy swoim.

Ty wyrwiesz, ty wyrwiesz... Znikną pieniądze, a będzie na Andrzeja - wytłumaczyła.

Jej zachowanie nie spodobało się nie tylko uczestnikom.

Zobacz także: Edyta Górniak nie wytrzymała na premierze "Agent-Gwiazdy"! Wyszła przed emisją odcinka

"Agent-Gwiazdy 4": Widzowie są oburzeni zachowaniem Gołoty

Widzowie "Agenta" również są zirytowani zachowaniem Marioli Gołoty. W komentarzach na profilu programu na Facebooku wyrazili swoje niezadowolenie.

Ale mnie ta Mariola irytuje.

Nie ma mocnych na Mariolę, która ciągle ma nad Andrzejem kontrolę.

To jest jego matka czy żona? Przecież robi z niego kogoś, kto nawet siku sam nie zrobi - możemy przeczytać w komentarzach. 

Co ciekawe, internauci bronią samego Andrzeja Gołoty, który ich zdaniem nie może przeciwstawić się żonie. Widzowie chcą, żeby Mariola Gołota odpadła z programu. 

Niech Mariola odpadnie!

3. odcinek jednak zakończył się nieco inaczej niż chcieliby tego widzowie. Z programem musiał pożegnać się podróżnik Aleksander Doba.

Zobacz także: Edyta Górniak szczera jak nigdy. "Myślę o śmierci". Zdradziła, że spisała testament

Polskie gwiazdy na zdjęciach sprzed dekady! Zobacz, jak się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów