Znamy nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią w "Agent-Gwiazdy 4". Jej się nie spodziewaliśmy!

Kinga Rusin na planie programu "Agent-Gwiazdy"
Fotografia: Bartosz KRUPA/East News

Gwiazdy, które wezmą udział w 4. edycji "Agenta-Gwiazdy" wyruszyły na Fuertaventurę. W mediach pojawiają się kolejne nazwiska nowych uczestników programu.

"Agent-Gwiazdy" to program TVN, który prowadzi Kinga Rusin. Cieszy się ogromną popularnością, w związku z czym stacja zdecydowała się na stworzenie kolejnej już, czwartej edycji. Pod koniec ubiegłego tygodnia ruszyły zdjęcia do tej odsłony "Agenta", a w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze nazwiska gwiazd, które będą ze sobą rywalizować. Najnowsze doniesienia są jednak niezwykle zaskakujące! Jak donosi magazyn "Party", w programie weźmie udział Edyta Górniak

Edyta Górniak w "Agent-Gwiazdy 4"

Według najnowszych doniesień, gwiazdy wyruszyły na Fuertaventurę, żeby zmagać się z konkurencjami przygotowanymi przez prowadzącą, którą ponownie została Kinga Rusin. Jak donosi "Party", Edyta Górniak wyruszyła na Wyspy Kanaryjskie zaraz po swoim koncercie urodzinowy, który odbył się 14 listopada w Teatrze Dramatycznym. Gwiazda świętowała ten wyjątkowy dzień z synem Alanem i przyjaciółmi. Trzeba przyznać, że takiej przygody nie spodziewaliśmy się po wokalistce. Z pewnością będzie to jedna z największych gwiazd nowej edycji. 

Edyta Górniak w programie będzie musiała zmierzyć się z wieloma znanymi konkurentami. Jedną z najnowszych gwiazd, o których dowiedzieliśmy się, że wezmą udział, jest Zofia Zborowska. Media donoszą, że oprócz nich na Fuertaventurę pojechali także: Angelika Mucha blogerka znana jako Little Monster, Viola Kołakowska, Andrzej Gołota i Rafał Jonkisz. O tym, kto z nich okaże się Agentem dowiemy się z odcinków, które w TVN-ie zostaną wyemitowane, jak co roku, w wiosennej ramówce.

Zobacz także: Rusin dementuje plotki, że nie poprowadzi "Agenta". Wbiła szpilę Rozenek

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Pamiętacie ich z dawnych czasów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów