14-letnia Zuzia z "The Voice Kids" zachwyciła jurorów i publiczność wyjątkowym występem. Dziewczyna walczy z nieuleczalną chorobą

Anna Respondek 10.01.2018
Zuzia Jabłońska
Fotografia: Youtube/The Voice Kids Poland

Jej występ był niezwykle wzruszający. 

Kilka dni temu w telewizji pojawił się kolejny talent-show "The Voice Kids". Pomimo tego, że wyemitowano jeden odcinek, jedna z uczestniczek tak bardzo zachwyciła jury, widzów i internautów, że już okrzyknięto ją faworytką. 

Zuzia Jabłońska zaśpiewała przed Edytą Górniak, Dawidem Kwiatkowskim i Tomsonem i Baronem utwór Lukasa Grahama "7 years". Jej niesamowity wystąp wzruszył nie tylko jury, ale także widzów i internautów. Zuzia nie czekała długo, żeby wszystkie fotele obróciły się w jej stronę.

Historia dziewczyny nie należy do najweselszych. 14-latka od drugiej klasy szkoły podstawowej cierpi na zespół Tourette'a, który uniemożliwia jej normalnie funkcjonowanie, jednak nie daje za wygraną. Śpiew to dla niej najlepsza terapia, ponieważ właśnie wtedy choroba nie daje o sobie znać. 

Nie chcę pokazać, że jestem pokrzywdzona, tylko, że ludzie z tą czy innymi trudnościami też są czegoś warci i nie powinni się chować ani bać. Trzeba iść po swoje - powiedziała. 

Zuzia ostatecznie wybrała drużynę Tomsona i Barona, pomimo usilnych starań Górniak i Kwiatkowskiego. Internauci również nie szczędzili jej komplementów. 

Ta dziewczyna ma piękny głos, śpiewa cudownie, powinna wygrać tą edycję.

Pokazałaś tym wszystkim, którzy Ci sprawili przykrość, że jesteś lepsza od nich. Brawo! Cudowna. Podziękowania dla rodziców za całą walkę i siłę, jaką daliście małej - pisali.

A Wam, jak podobał się jej występ? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów