13 lat temu wygrała program "Wyprawa Robinson". Jak dziś wygląda Katarzyna Drzyżdżyk?

Anna Respondek 10.11.2017
"Wyprawa Robinson"
Fotografia: Youtube/Wyprawa Robinson - Królowa Kasia

Znana była również ze związku z Pawłem Korzeniowskim i sesji dla magazynu "Playboy". 

Program przygodowy "Wyprawa Robinson", podczas którego uczestnicy walczyli o przetrwanie, bił rekordy popularności. Wiele z osób biorących udział w show z miejsca stała się rozpoznawalna w całej Polsce, w szczególności zwyciężczyni Katarzyna Drzyżdżyk, która zachwycała urodą i niezwykłą determinacją. 

Od emisji programu minęło już 13 lat. 22-letnia wówczas Katarzyna zaistniała w show-biznesie i znakomicie wykorzystała swoje pięć minut. Zapozowała między innymi dla "Playboya", niestety nie udało jej się zagrzać na dłużej miejsca w świecie fleszy. Dzięki wygranej w programie celebrytka spełniła swoje marzenia i poszła na studia, po których została fizjoterapeutką. W tym czasie zajmowała się również modelingiem. 

O Katarzynie było głośno także ze względu na medialny związek z Pawłem Korzeniowskim, z którym poznała się w 2005 roku. Ich miłość nie trwała jednak długo i już w 2006 roku rozstali się. 

W 2011 roku Katarzyna ponownie pojawiła się w mediach i wzięła udział w programie "Wipeout - Wymiatacze". Jak sama jednak przyznała, nie tęskni za "sławą", choć nadal jest rozpoznawalna. 

Dalej jestem rozpoznawalna. Nie mnie to oceniać, czy sława minęła. Nigdy popularność nie była dla mnie najważniejsza. Cenię sobie prywatność. Teraz kiedy mam dziecko, jest to dla mnie szczególnie ważne. Kiedyś potrafiłam się spakować w pięć minut i z dnia na dzień gdzieś pojechać. Teraz mam rodzinę, Emilkę i kochającego męża. Jestem szczęśliwa - powiedziała w wywiadzie dla serwisu Gazetazywiecka.pl.

Jak dziś wygląda? Bardzo się zmieniła? ;)

kat13
Fotografia: Facebook/katarzyna.drzyzdzyk
kat
Fotografia: Facebook/katarzyna.drzyzdzyk
kat1
Fotografia: Facebook/katarzyna.drzyzdzyk
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów