100 tys. zł za udział w "Kuchennych rewolucjach"? Magda Gessler: "Reguły od początku są takie same"

Redakcja 08.05.2017
Magda Gessler
Fotografia: East News

Prowadząca opublikowała oświadczenie na swoim profilu na Facebooku. 

Magda Gessler odpowiedziała na pogłoski, że za udział w "Kuchennych rewolucjach" trzeba zapłacić 100 tysięcy złotych.

Informacje o tym, że właściciele restauracji, którzy chcą wziąć udział w "Kuchennych rewolucjach" muszą najpierw zapłacić, po raz pierwszy pojawiły się w 2012 roku. Tygodnik "Na żywo" powołał się na informacje uzyskane od jednego z restauratorów, który chciał zaprosić Magdę Gessler do swojego lokalu.

Gdy zgłosiłem swoją restaurację do "Kuchennych rewolucji", dowiedziałem się, że muszę wpłacić na konto TVN aż 100 tysięcy złotych! - powiedział w rozmowie z "Na żywo" jeden z biorących udział w programie właścicieli restauracji.

Choć rewelacjom restauratora w rozmowie z Plotek.pl zaprzeczyła szefowa zespołu do spraw PR TVN, Joanna Górska, twierdząc, że "informacje zawarte w artykule są nieprawdziwe", doniesienia powracają jak bumerang. Tym razem do sprawy postanowiła odnieść się Magda Gessler, która na Facebooku wydała oświadczenie. 

Koniec z kretyńskimi krzywdzącymi plotami, koniec! Kochani, ponieważ ciągle pojawiają się informacje nieprawdziwe, że udział w "Kuchennych rewolucjach" jest płatny, chcę to zdementować! Po raz setny!!!! Dosyć spekulacji na ten temat poprzez plotkarskie sensacyjne portale, gdzie bad news is good news. Dla uczciwości, jasności myśli! Za nami 200. odcinek i znowu pojawiła się fala pytań kto płaci? Kto ponosi koszty udziału w programie? Odpowiadam - udział w programie jest bezpłatny. Kropka. Ci, którzy nie wierzą niech się zgłoszą. Reguły są od początku takie same. Do każdej restauracji podchodzę jak do swojej własnej, z sercem… i mam wspaniałe rewolucje za sobą i piękne przed sobą. Trudne, wyczerpujące, ale warte wyzwania. Bo wy jesteście warci uwagi. Robię to dla tych, którzy potrzebują pomocy, wiedzy, doświadczenia… a nie naszego marketingu. To prawdziwy program z prawdziwymi emocjami - napisała Magda Gessler na Facebooku. 

Magda Gessler o "Kuchennych rewolucjach"
Fotografia: https://www.facebook.com/Magda-Gessler-112484985469400/

Mocne wsparcie fanów

Post skomentowali także niektórzy restauratorzy, którzy wzięli udział w show. Potwierdzili, że udział w programie jest bezpłatny.

Potwierdzam! Udział w programie jest bezpłatny. Nas również wielokrotnie o to pytano po tym, jak wzięliśmy udział - napisała właścicielka lokalu, którzy przeszedł "Kuchenne rewolucje". 

Również internauci proszą Magdę Gessler, aby nie przejmowała się krzywdzącymi opiniami i cieszą się, że w końcu odniosła się do tych doniesień. 

Super pani Magdo, że Pani to wyjaśniła. Różne bzdury się słyszy...Ja oglądam i jestem zachwycona zmianami. Dużo cierpliwości życzę - napisała internautka na Facebooku Magdy Gessler. 

Choć mówią, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy, wszystko wskazuje na to, że udział w kulinarnym show TVN faktycznie jest darmowy. Bo czy restaurator, którego lokal stoi na skraju bankructwa, a pracownikom pensje wypłacane są z opóźnieniem, miałby skąd wziąć 100 tysięcy złotych, aby zapłacić za udział w "Kuchennych rewolucjach"?

Nigdy przecież nie wiadomo, czy restauracja biorąca udział w programie otrzyma rekomendację najsławniejszej polskiej restauratorki, a nie każdy byłby gotowy na takie ryzyko. 

Magda Gessler
Fotografia: East News

Magda Gessler

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów