Viki Gabor zaśpiewa "Superhero" na Eurowizji Junior 2019. Pojawił się oficjalny teledysk do piosenki

Roksana Orlicka 11.10.2019
Wiktoria Gabor
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Viki Gabor będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji Junior 2019, która odbędzie się 24 listopada w Gliwicach. Młoda wokalistka udostępniła teledysk do piosenki "Superhero", to ten utwór wykona podczas konkursu. 

Wiktoria Gabor ma dopiero 12 lat. Nastolatka urodziła się w Niemczech, wychowała w Wielkiej Brytanii, a od jakiegoś czasu mieszka z rodzicami w Krakowie. Gabor będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji Junior 2019. Wykona utwór "Superhero", do którego opublikowano teledysk.

Eurowizja Junior 2019. Wiktoria Gabor w teledysku do utworu "Superhero"

Zeszłoroczny konkurs Eurowizji dla dzieci zakończył się sukcesem dla Polski. Roksana Węgiel wykonała utwór "Anyone I Want To Be" i skradła serca widzów na całym świecie. Dzięki jej wygranej tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w Polsce.

W tym roku nasz kraj będzie reprezentować 12-letnia Wiktoria Gabor, która została wybrana przez widzów i jury w "Szansie na sukces". Warto wspomnieć, że Wiktoria jest także finalistką drugiej edycji programu "The Voice Kids".

Młoda gwiazda zaśpiewa piosenkę "Superhero". Właśnie opublikowano teledysk do utworu. Klip został nakręcony w województwie dolnośląskim. Za teledysk odpowiada Pascal Production - tworzyli klipy dla Roksany Węgiel ("Lay Low") czy Marty Gałuszewskiej ("Nie mów mi nie"). 

Piosenka została entuzjastycznie przyjęta również przez zagranicznych słuchaczy. Wiele osób trzyma kciuki za 12-latkę i uważa, że dziewczyna ma szansę, by powtórzyć zeszłoroczny sukces Roksany.

Warto wspomnieć, że autorami piosenki są Lanberry, Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek, czyli twórcy piosenki "Anyone I Want To Be" Roksany Węgiel.

Eurowizja Junior 2019 - kiedy i gdzie się odbędzie?

Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji Junior odbędzie się 24 listopada w Gliwicach. Konkurs poprowadzą Roksana Węgiel oraz prezenterzy znani z programu śniadaniowego "Pytania na śniadanie": Ida Nowakowska i Aleksander Sikora.

Będziecie oglądać?

Zobacz także: Andrea Bocelli i Ellie Goulding w teledysku do utworu "Return To Love"

Lubisz muzykę? Sprawdź najfajniejsze festiwale muzyczne na świecie!

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów