The Dumplings w utworze "Bez słów". Piosenka promuje nową akcję społeczną

Roksana Orlicka 19.06.2019
The Dumplings
Fotografia: Instagram/@thedumplings

The Dumplings opublikowali nowy utwór. Piosenka "Bez słów" zainaugurowała kampanię "Gorące Letnie Noce".

The Dumplings to jeden z najciekawszych polskich zespołów elektronicznych. Tworzy go Justyna Święs, która ma smykałkę do pisania wartościowych tekstów piosenek oraz wyjątkowy głos i Kuba Karaś, utalentowany DJ i producent.

Zespół powstał, gdy Kuba i Justyna byli jeszcze nastolatkami. The Dumplings może się pochwalić trzema świetnie przyjętymi płytami, najnowsza "Raj" jest uznawana za najbardziej dojrzały i świadomym album zespołu.

The Dumplings ma na swoim koncie występy największych festiwalach muzycznych w Polsce, w tym Open'erze i Orange Warsaw Festival

The Dumplings w utworze "Bez słów" w kampanii "Gorące Letnie Noce"

Justyna Święs i Kuba Karaś chętnie angażują się w poboczne projekty i kampanie. Kuba działa jako producent (współpracował między innymi z Marceliną), Justyna występowała w projekcie "Albo Inaczej", koncertowała też z Fisz Emade Tworzywo i Wojtkiem Mazolewskim

Wspólnie, jako The Dumplings, zaangażowali się w kampanię "Gorące Letnie Noce". Ich najnowszy utwór "Bez słów" powstał we współpracy z marką Durex. 

Kampania ma promować czerpanie radości z letniej atmosfery oraz bezpieczny seks. 

Do utworu powstał powstał teledysk w reżyserii Daniela Jaroszka i ekipy Papaya Films. Do udziału w nim zaproszono prawdziwe pary. Reżyser chciał odwzorować emocje towarzyszące ich bliskości seksualnej.

Kampania "Gorące Letnie Noce" potrwa do końca sierpnia, ma się w nią zaangażować wiele znanych osób i influencerów. 

O uczuciach i seksie trzeba rozmawiać, dzielić się zarówno swoimi emocjami, jak i doświadczeniem. Dzięki temu wzajemnie się uczymy, wspieramy, możemy bardziej o siebie zadbać. To bardzo ważny krok na drodze do budowania większej świadomości oraz otwartości, które dzięki temu projektowi możemy promować. Ma on dla nas wymiar kampanii społecznej i bardzo cieszy nas fakt, że jesteśmy jego częścią - powiedział Kuba Karaś.

Warto wspomnieć, że The Dumplings zaangażowali się również we współpracę z fundacją Rak'n'Roll

W ramach tej inicjatywy powstał utwór "Dla nas KRS 0000 338 803", miał on zachęcać do przekazania 1% podatku na pomoc w walce z rakiem.

Słuchacie muzyki The Dumplings?

Zobacz także: Elton John i Taron Egerton na jednej scenie! Koniecznie posłuchajcie ich wspólnego występu

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów