Wiemy, kto poprowadzi koncert "Artyści przeciw nienawiści"!

Roksana Orlicka 01.02.2019
Logo koncertu "Artyści przeciw nienawiści"
Fotografia: Instagram @dodaqueen

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" odbędzie się pod koniec lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Wiemy, kto go poprowadzi!

Poznaliśmy już datę i miejsce, w którym odbędzie się koncert "Artyści przeciw nienawiści", zaaranżowany przez Dodę. Udział w wydarzeniu potwierdziło wielu polskich artystów, reprezentujących różne gatunku muzyczne, docierających do innych odbiorców. Artyści mają połączyć siły we wspólnym celu, jakim jest walka z wszechobecną nienawiścią. We wczorajszym wydaniu "Dzień Dobry TVN" padły nazwiska osób, które poprowadzą koncert "Artyści przeciw nienawiści".

Idea koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

Pomysł na koncert pojawił się tuż po nagłej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, który został zaatakowany przez nożownika, podczas gdańskiego finału WOŚP. Doda postanowiła zwrócić uwagę na poważny problem, jakim jest nienawiść. Artystka podkreśliła, że muzycy i aktorzy spotykają się z nią na co dzień. Doda zaproponowała zorganizowanie koncertu, dołączyło się do niej wielu muzyków. Przygotowania rozpoczęły się już następnego dnia. Koncert odbędzie się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie, w sprzedaży są już bilety, a ich koszt wynosi 50 złotych.

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" - kto poprowadzi?

Temat prowadzących został poruszony w porannym programie TVN. Zdradzono, że koncert poprowadzą najpopularniejsi polscy prezenterzy i dziennikarze. Będzie to Agnieszka Chyży, Filip Chajzer, Krzysztof Ibisz, Dorota Gardias, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Dowbor

Udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści" potwierdzili m.in. Katarzyna Nosowska, Justyna Steczkowska, Mela Koteluk, Michał Szpak, Ewelina Lisowska czy Quebonafide. Udział w wydarzeniu zapowiedziała też Magda Gessler, Maffashion czy Aleksandra Domańska.

Weźmiecie udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści"?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów