Taco Hemingway w nowym utworze. "Niebieski Bentley" to kolejny hit?

Roksana Orlicka 27.08.2019
Taco Hemingway
Fotografia: Instagram/@tacohemingway

Taco Hemingway wydał niedawno płytę "Pocztówka z WWA, Lato '19", a w sieci już pojawił się jego nowy utwór. "Niebieski Bentley" powstał we współpracy z Kizem.

Taco Hemingway jest obecnie jednym z najważniejszych raperów na polskiej scenie hip-hopowej. Muzyka Taco bije rekordy popularności, dlatego 29-latek nie musi nikomu nic udowadniać.

23 lipca ukazała się najnowsza płyta rapera "Pocztówka z WWA, Lato '19", na której pojawili się tacy goście jak Dawid Podsiadło, Rosalie., Kizo czy Ras. Teraz w sieci można znaleźć nową piosenkę.

Taco Hemingway w utworze "Niebieski Bentley"

Taco Hemingway jest ceniony nie tylko przez fanów hip-hopu, ale i branżę muzyczną. Artysta nie może narzekać na brak propozycji ze strony innych artystów.

Tym razem przyjął zaproszenie od Kiza, młodego rapera z Gdańska, który pojawił się gościnnie na płycie "Pocztówka z WWA, Lato '19"

W sieci pojawił się ich wspólny utwór "Niebieski Bentley". Utwór ma szansę zostać hitem - tylko w w jeden dzień wyświetlono go ponad 200 tysięcy razy na YouTube.

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło na wspólnym koncercie

Taco Hemingway zapowiedział również współpracę z Dawidem. Przypominamy, że Podsiadło wydał w październiku 2018 roku płytę "Małomiasteczkowy". Premierze płyty towarzyszyła długa trasa koncertowa po Polsce.

Warto wspomnieć, że Podsiadło jest pierwszym polskim artystą, który czterokrotnie wyprzedał warszawski Torwar

Wspólny koncert Podsiadły i Hemingwaya odbędzie się 28 września na PGE Narodowym. Bilety wyprzedały się na pniu, czego nie udało się jeszcze osiągnąć żadnemu innemu polskiemu artyście.

Wybierasz się na koncert Dawida i Taco?

Zobacz także: The Dumplings zawiesza działalność.Trasa "Przykro mi" będzie ostatnią przed przerwą

Zwracasz uwagę na muzykę w filmach? Sprawdź się!

"Kogel-mogel"
Rozwiąż quiz

Z jakiego filmu pochodzi ta piosenka? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

"Kogel-mogel"

1. W której komedii mogliśmy usłyszeć piosenkę "Szukaj mnie" w wykonaniu Edyty Geppert?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów