Taco Hemingway ujawnił kolejnego gościa z nowej płyty. To było pewne!

Roksana Orlicka 23.07.2019
Taco Hemingway
Fotografia: Instagram/@asfaltshop

Taco Hemingway przygotowuje się do wydania nowej płyty. Poznaliśmy kolejnego gościa, którego usłyszymy na albumie "Pocztówka z WWA, Lato 2019". 

Taco Hemingway, po intensywnym czasie spędzonym w trasie koncertowej, miał sobie zrobić przerwę od muzyki. Okazało się, że zamiast przerwy będzie nowa płyta. I to taka, na której usłyszymy wielu intrygujących gości.

Zaproszeni artyści stopniowo ujawniają, że pojawiają się na albumie "Pocztówka z WWA, Lato 2019".

Dołączył do nich muzyk, którego obecność na płycie na pewno nikogo nie zdziwiła!

Taco Hemingway ujawnił kolejnego gościa z płyty "Pocztówka z WWA, Lato 2019"

Premiera najnowszej płyty Taco Hemingwaya została zapowiedziana na 9 sierpnia. Na razie nie udostępniono żadnego utworu promującego wydawnictwo, zamiast tego stopniowo dowiadujemy się, kogo jeszcze usłyszymy na płycie.

Wiadomo już, że gośćmi będą Rosalie., Pezet, Schafter, Kizo i Ras. W utworze "Sanatorium" ma pojawić się dwóch artystów. 

Każdy z muzyków informował o zaproszeniu, publikując na Instastory fragment utworu ze swoim udziałem. Wypowiadali również zdanie: "Pocztówka z Warszawy, Lato 2k19".

Do tego intrygującego i utalentowanego grona muzyków dołączył Dawid Podsiadło, z którym Taco Hemingway niedługo wystąpi na koncercie na PGE Narodowym

Nie będzie to pierwszy raz, gdy Dawid Podsiadło i Taco Hemingway współpracują ze sobą. Podsiadło dograł się do utworu "Tamagotchi", który pojawił się w zremiksowanej wersji płyty "Soma 0,5 mg", nagranej wspólnie z Quebonafide.

Warto wspomnieć o tym, że Podsiadło i Hemingway przygotowują duży projekt. Wspólnie wystąpią 28 września na PGE Narodowym. Bilety wyprzedały się na pniu. To pierwsze takie osiągnięcie w historii polskiej muzyki.

Posłuchacie nowej płyty Taco Hemingwaya?

Zobacz także: Beyonce opublikowała teledysk do piosenki z "Króla Lwa". Wystąpiła w nim jej córka!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów