Taco Hemingway niedługo wyda nową muzykę. Poznaliśmy dwóch gości z nadchodzącej płyty

Roksana Orlicka 19.07.2019
Taco Hemingway
Fotografia: Instagram/@taco.hemingway.fanpage

Taco Hemingway zapowiedział, że w sierpniu będzie miała premierę jego nowa płyta. Poznaliśmy dwóch artystów, których będzie można usłyszeć na wydawnictwie. To utalentowana wokalistka i bardzo popularny raper.

Taco Hemingway nawiązał w zeszłym roku współpracę z Quebonafide. Wspólnie wydali płytę "Soma 0,5 mg", następnie zagrali kilka dużych koncertów.

Niedługo potem ukazała się solowa płyta Filipa "Cafe Belga", która miała zwiastować dłuższą przerwę od tworzenia muzyki.

Taco nie dotrzymał słowa i nagrał nową muzykę. Premiera albumu 9 sierpnia, właśnie poznaliśmy dwóch pierwszych gości.

Taco Hemingway ujawnił dwóch gości z nowej płyty

Taco Hemingway dociera nie tylko do fanów hip-hopu. Raper ma dystans do mediów, praktycznie nigdy nie udziela wywiadów. Można go poznać poprzez jego muzykę, zresztą Taco jest chwalony za jakość swoich tekstów, które w dużej mierze są jego siłą. 

W zeszłym tygodniu na profilu muzyka pojawiła się informacja, że ma w planach wydanie nowego albumu. Nowy krążek został zatytułowany "Pocztówka z WWA, Lato'19". Ujawniono dokładny spis utworów i zdradzono, że pojawi się na niej kilku gości.

Poznaliśmy pierwszą dwójkę. Wiadomo, że na krążku usłyszymy Pezeta, jednego z najpopularniejszych i najważniejszych polskich raperów. 

Na albumie zaśpiewa również Rosalie., utalentowana wokalistka z Poznania, która w zeszłym roku zadebiutowała ciepło przyjętą płytą "Flashback".

Co ciekawe - Rosalie. współpracowała już wcześniej z Taco Hemingwayem. Ich wspólny utwór "Fast Food" pojawił się na płycie duetu hip-hopowego Rasmentalism. 

Rosalie. opublikowała na swoim profilu krótki fragment, w którym można usłyszeć, jak mówi: "Pocztówka z WWA, lato 2k19. Na zdrowie". Film był opatrzony symbolem, z którym kojarzona jest nowa płyta Taco. 

Taco Hemingway - co wiemy o nowym albumie?

Nowa płyta Taco Hemingwaya "Pocztówka z WWW, Lato '19" będzie miała premierę 9 sierpnia. 

Oto spis utworów:

 1. Człowiek z dziurą zamiast krtani 
 2. Antysmogowa maska w moim carry-on baggage feat.?
 3. Leci nowy future
 4. W piątki leżę w wannie feat.?
 5. WWA VHS feat.?
 6. Wytrawne (z nutą desperacji)
 7. Wujek dobra rada
 8. Tijuana feat.?
 9. Sanatorium feat.?
 10. Alert RCB feat.?
 11. Kabriolety

Czekacie na nowy album Taco?

Zobacz także: OFF Festival jeszcze bardziej eko! Duże zmiany na katowickim festiwalu

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów