Taco Hemingway niespodziewanie opublikował płytę "Pocztówka z WWA, Lato '19"

Roksana Orlicka 24.07.2019
Taco Hemingway
Fotografia: Instagram/@tacohemingway

Taco Hemingway zapowiedział, że jego płyta będzie miała premierę 9 sierpnia. Raper zaskoczył swoich fanów i opublikował materiał wcześniej, bez żadnej zapowiedzi! "Pocztówka z WWA, Lato '19" jest już dostępna w internecie. 

Taco Hemingway znów zaskoczył swoich fanów! Muzyk przyzwyczaił nas do tego, że wydaje albumy bez zapowiedzi. Wszystko wskazywało na to, że tym razem będzie inaczej. Premiera płyty "Pocztówka z WWA, Lato '19" była zaplanowana na 9 sierpnia.

Co więcej, stopniowo ujawniano gości, którzy pojawili się na albumie. W momencie, gdy wszyscy spodziewali się pierwszego singla z wydawnictwa, Taco opublikował cały album za darmo w internecie. 

Taco Hemingway niespodziewanie wydał płytę "Pocztówka z WWA, Lato '19"

Taco Hemingway zapowiedział na początku lipca premierę nowej płyty. Wszystko wskazywało na to, że tym razem zostanie tradycyjnie wydana.

Ujawniono, że "Pocztówka z WWA, Lato '19" trafi do sklepów 9 sierpnia. Taco opublikował okładkę płyty, następnie pokazano spis utworów. 

Stopniowo ujawniano artystów, którzy wzięli udział w tym projekcie. Jednak nikt się nie spodziewał, że zamiast pierwszego singla, otrzymamy cały album do odsłuchu za darmo.

Na płycie można usłyszeć takich artystów jak Pezet, Rosalie., Schafter czy Dawid Podsiadło

"POCZTÓWKĘ" wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak - skomentował swoją decyzję.

Taco Hemingway zapowiedział, że płyta fizycznie trafi do sklepów zgodnie z planem, czyli dopiero 9 sierpnia

"Pocztówka z WWA, Lato '19" różni się od poprzedniej płyty "Cafe Belga" i raczej nawiązuje do pierwszych albumów artysty. Taco ponownie opisuje warszawskie życie, wciela się w obserwatora i zaprasza w podróż po stołecznych ulicach.

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło na wspólnym koncercie

Na nowej płycie Taco Hemingwaya pojawiły się dwa utwory z gościnnym udziałem Dawida Podsiadły. Wspólnie wystąpią na PGE Narodowym we wrześniu.

Bilety wyprzedały się na pniu. Fani uważają, że duet przygotowuje wspólny projekt, a dwa utwory z "Pocztówki" to dopiero początek ich współpracy.

Podoba się wam nowa płyta Taco Hemingwaya?

Zobacz także: Iggy Azalea nagrała nową płytę. "In My Defense" powstało z myślą o obronie kobiet

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów