Taco Hemingway i Dawid Podsiadło wypuścili serię ubrań. Ale tylko dla wybranych!

Roksana Orlicka 25.09.2019
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway
Fotografia: Instagram/@muzykoholicy

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło postanowili się spotkać na jednej scenie. Muzycy zapowiedzieli koncert, który odbędzie się 28 września na PGE Narodowym. Dla uczestników przygotowali niemałą niespodziankę!

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway są obecnie jednymi z najpopularniejszych muzyków w Polsce. Ich twórczość jest szanowana przez dziennikarzy muzycznych i fanów polskiej muzyki.

Osobno osiągają spektakularne sukcesy - premiery płyty Taco cieszą się ogromnym zainteresowaniem, natomiast Dawid Podsiało jako pierwszy artysta w Polsce wyprzedał czterokrotnie koncerty na Torwarze.

Artyści postanowili połączyć siły na scenie. 28 września odbędzie się ich wspólny koncert na PGE Narodowym. Z tej okazji przygotowali niespodziankę dla fanów!

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wydają serię ubrań

Wspólny koncert Podsiadły i Hemingwaya jest jednym z najczęściej komentowanych wydarzeń ostatnich miesięcy. Atmosferę podgrzał gościnny występ Dawida na płycie Taco - można go usłyszeć w takich utworach jak "W piątki leżę w wannie" i "Sanatorium"

Na razie nie wiadomo, w jakiej formie odbędzie się koncert. Muzycy zapowiadają dodatkową atrakcję, która na pewno okaże się być dużym sukcesem. 

Podsiadło poinformował na wydarzeniu na Facebooku, że wspólnie z Taco przygotowali serię ubrań. Limitowana edycja bluz, koszulek i skarpetek jest przeznaczona dla tych, którzy mają bilet na koncert. 

Dla tych, którzy mają bilet na koncert Dawida (czyli mnie) i Taco, mamy wyjątkową szansę kupienia naszego wspólnego merchu, czyli limitowanej kolekcji ubrań przygotowanych specjalnie na tę okazję. Ubrania dostępne są wyłącznie w internetowej przedsprzedaży za pośrednictwem strony eBilet, a zakupione produkty możecie odebrać bezpośrednio na koncercie. PS. Zdradzam sekret: Wasz kod dostępowy do zakupu to numer zamówienia biletu" - napisał Dawid.

Ceny? Koszulki kosztują 99 złotych, bluzy 199 złotych, a czapki 99 złotych. Jak wyglądają można zobaczyć tutaj: https://sklep.ebilet.pl/171136785840078852

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpią na PGE Narodowym 28 września. Bilety na koncert wyprzedały się na pniu. Warto wspomnieć, że to pierwsi polscy artyści, którym udało się to osiągnąć!

Wybieracie się na koncert?

Zobacz także: Taco Hemingway w nowym utworze. "Niebieski Bentley" to kolejny hit?

Lubisz słuchać muzyki? Sprawdź swoją wiedzę!

Quiz muzyczny
Rozwiąż quiz

Kto jest autorem tej płyty? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów

Quiz muzyczny

1. Kto jest autorem płyty "Thriller"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów