Shawn Mendes wystąpi w kwietniu w Krakowie. Fani przygotowali niespodziankę i ważny apel

Roksana Orlicka 28.03.2019
Shawn Mendes
Fotografia: Instagram/@shawmendes

Shawn Mendes jest obecnie jednym z najpopularniejszych wokalistów. W kwietniu zaśpiewa w Tauron Arenie Kraków. Fani przygotowali akcję koncertową i wystosowali ważny apel. 

Shawn Mendes wyrasta na jednego z najzdolniejszych wokalistów młodego pokolenia. 21-letni muzyk wystąpi 2 kwietnia w Tauron Arenie Kraków. Artysta promuje najnowszą płytę zatytułowaną po prostu "Shawn Mendes", miała ona premierę w maju 2018 roku. Polscy fani przygotowali koncertową niespodziankę i wystosowali ważny apel. 

Shawn Mendes wystąpi w Polsce! Fani wystosowali ważny apel

Shawn Mendes jest znany z tworzenia emocjonalnej, nieco melancholijnej muzyki. Artysta zadebiutował mając zaledwie siedemnaście lat. Kanadyjczyk jest właśnie w trasie koncertowej, podczas której promuje najnowszą płytę. Mendes stara się mieć dobry kontakt z fanami, jest otwarty i przyjacielsko nastawiony. Muzyk cieszy się wizerunkiem osoby, która spełnia marzenia fanów - w przeszłości spotykał się z nimi przed hotelami. Okazuje się, że niektórzy wykorzystują tę sytuację. Tłumy okupują hotele, w których muzyk zatrzymuje się podczas trasy. W internecie pojawiły się niepokojące zdjęcia i filmy. 

Polscy fani muzyka wystosowali apel, w którym poprosili o uszanowanie prywatności artysty podczas jego pobytu w Krakowie. Proszą oni, by nie przesiadywać pod hotelem i dać muzykowi odpocząć. Na apel odpowiedziało wiele osób.

Nie róbmy czegoś takiego! Błagam was! - napisała internautka.

Jeszcze inne osoby wyraziły zdziwienie zaistniałą sytuacją. 

Jeszcze ze dwie takie akcje i możemy pożegnać się z Shawnem wychodzącym przed hotel - zauważyła fanka.

Shawn Mendes w Tauron Arenie Kraków - akcja fanów

Shawn Mendes uwzględnił w planach koncertowych Polskę. Artysta wystąpi 2 kwietnia w Tauron Arenie Kraków. Przed muzykiem zaśpiewa utalentowana brytyjska wokalistka Alessia Cara. Polscy fani przygotowali akcję koncertową, która dotyczy kilku piosenek. Oto one:

  • Organizatorzy akcji proszą o to, żeby każdy uczestnik koncertu wziął ze sobą wianek - ma on nawiązywać do okładki płyty "Shawn Mendes"
  • Artysta wykonuje na trasie cover znanego utworu zespołu Coldplay - mowa o "Fix You". Osoby na trybunach dolnych (Sektory A i B) są proszone o przyniesienie i podświetlenie czerwonych kartek, na trybunach górnych (sektory C) białych. Na kartkach dla osób z płyty znajduje się zmieniony cytat z piosenki "Lights will guide you home" (Światła poprowadzą cię do domu) na "Lights will guide you to Poland" (Światła poprowadzą Cię do Polski).
  • Kolejna akcja dotyczy utworu "Particular Taste" - fani są proszeni o podświetlenie latarką w telefonie kolorowych karteczek lub bibułek. 

Wybierasz się na krakowski koncert Shawna Mendesa?

Zobacz także: Kraków Live Festival 2019. Poznaliśmy kolejną główną gwiazdę festiwalu!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów