Sebastian Fabijański wydaje płytę hip-hopową. Wyprodukuje ją... O.S.T.R.!

Roksana Orlicka 25.09.2019
Sebastian Fabijański
Fotografia: Instagram/@kino_muzeum

Sebastian Fabijański zapowiedział, że ma w planach wydanie hip-hopowej płyty. Aktor ma współpracować z jednym z najbardziej cenionych raperów!

Sebastian Fabijański jest bardzo aktywny zawodowo. Aktor wystąpił w licznych, głośnych produkcjach. Mogliśmy go zobaczyć w takich filmach jak "Gwiazdy", "Miasto 44" czy "Kamerdyner", ostatnio mówi się o jego występie w "Mowie ptaków".

Warto wspomnieć, że Fabijański pojawiał się również w filmach Patryka Vegi. 32-latek zapowiada, że niedługo zobaczymy go w zupełnie nowej roli!

Sebastian Fabijański zostanie raperem? Aktor wydaje płytę

Fabijański w wielu wywiadach podkreśla swoją miłość do piłki nożnej i... hip-hopu. Okazuje się, że muzyka hip-hopowa nie jest tylko niewinną pasją aktora. Sebastian zapowiedział, że ma w planach wydanie debiutanckiej płyty.

Aktorzy często decydują się na wydanie singla, kilku piosenek, czasami nawet całej płyty. Mowa tutaj między innymi o Pawle Domagale, Pawle Małaszyńskim czy Julii Wieniawie

Fabijański jest znany z ciętego języka - aktor nie boi się mówić o tym, co myśli. Od czasu do czasu pozwala sobie również na krytykę kolegów po fachu. Niektórzy internauci uznali, że być może ma wiele do powiedzenia i jego płyta mogłaby być całkiem ciekawym materiałem.

Warto wspomnieć, że aktor podkreśla, że nie uznaje tak zwanej "nowej szkoły" hip-hopu. Fabijański podchodzi naprawdę poważnie do muzyki. O współpracę zwrócił się do jednego z najważniejszych i najzdolniejszych polskich raperów.

Wiadomo już, że to O.S.T.R. wesprze aktora w realizacji marzeń związanych z wydaniem płyty, o której opowiedział na antenie newonce.radio.

Wiem, kim mniej więcej jestem i wiem, co mogę z siebie dać, ale nie chcę tego rozdawać, zwłaszcza za dziengi. I dlatego też chcę wypowiedzieć się muzycznie, poprzez teksty na hip-hopowym bicie, który jest bitem mojego serca - powiedział.

Przesłuchacie płytę Sebastiana?

Zobacz także: Orły 2019: Podziękowania Fabijańskiego przejdą do historii. Smarzowski nie wiedział, jak zareagować

Lubisz muzykę? Sprawdź swoją wiedzę na jej temat!

Quiz muzyczny
Rozwiąż quiz

Kto jest autorem tej płyty? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów

Quiz muzyczny

1. Kto jest autorem płyty "Thriller"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów