Sam Smith i Renee Zellweger wydali piosenkę "Get Happy". Usłyszymy ją w filmie "Judy"

Roksana Orlicka 27.09.2019
Renee Zellweger i Sam Smith
Fotografia: Instagram/@samsmith

Sam Smith i Renee Zellweger wspólnie wykonali przebój z lat 50. To piosenka "Get Happy" z repertuaru Judy Garland, którą będzie można usłyszeć w filmie "Judy" poświęconym życiu legendarnej aktorki. 

Judy Garland była legendarną amerykańską aktorką i wokalistką. Jej życie nie było usłane różami, chociaż aktorka odniosła spektakularny sukces. Renee Zellweger wcieli się w legendę amerykańskiej sceny w biograficznym filmie "Judy", którego premiera jest zaplanowana na 27 września. W internecie znalazł się utwór, który Renee wykonała wspólnie z Samem Smithem.

Judy Garland - legenda amerykańskiego kina 

Garland jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci klasycznego Hollywood. Kojarzymy ją z takich produkcji jak "Narodziny gwiazdy", "Czarnoksiężnik z Oz" czy "Wyrok w Norymberdze"

Jednocześnie rozwijała karierę muzyczną, dzięki której stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna. Judy była świetna w obu dziedzinach - zdobyła zarówno Złotego Globa, jak i Grammy

Garland nie była jednak szczęśliwa. W jej życiu prywatnym różnie się układało. Aktorka zmagała się z depresją, była uzależniona od alkoholu i leków.

Zmarła w 1969 roku w wyniku przedawkowania. Miała zaledwie 47 lat i szansę na jeszcze większą karierę. Osierociła trójkę dzieci

Jej losy zostaną przedstawione w filmie "Judy", który trafił na ekrany amerykańskich kin. W kultową aktorkę wcieliła się Renee Zellweger

Renee Zellweger i Sam Smith we wspólnym utworze do filmu "Judy"

Film "Judy" promuje piosenka w wykonaniu Sama Smitha i Renee Zellweger. Utwór "Get Happy" to interpretacja piosenki autorstwa Judy Garland. Aktorka wykonała ją w filmie "Summer Stock" z 1950 roku.

Warto wspomnieć, że Zellweger zaśpiewała wszystkie piosenki, które będzie można usłyszeć w filmie.

Jak wam się podoba?

Zobacz także: "Boże Ciało", "Joker" i wiele innych interesujących premier czeka nas w październiku! Na co wybrać się do kina?

Marzysz o karierze filmowej? Sprawdź, który film byłby idealny dla ciebie!

Kadr z filmu "Akademia policyjna"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym filmie powinieneś zagrać

Kadr z filmu "Akademia policyjna"

1. Który z tych sportów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów