Roxie Węgiel na nagraniu sprzed 5 lat. Jako dziecko śpiewała piosenki religijne. Już wtedy miała silny głos

Łucja Siennicka 29.07.2019
Roksana Węgiel
Fotografia: Instagram/@roxie_wegiel

Roksana Węgiel od najmłodszych lat rozwijała pasję do muzyki. W internecie można zobaczyć, jak śpiewała, gdy miała 9 lat. 

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat, jednak już może się pochwalić dużymi sukcesami w muzyce. Artystka wygrała program "The Voice Kids", następnie odniosła sukces na dziecięcej Eurowizji.

Roksana niedawno wydała swoją pierwszą płytę, a jej muzyka cieszy się dużą popularnością - można ją usłyszeć w największych radiostacjach w Polsce, a na teledyski na YouTube mają miliony wyświetleń.

W internecie można zobaczyć, jak Roxie śpiewała, gdy była w podstawówce. 

Roksana Węgiel na nagraniu sprzed 5 lat

Roksana Węgiel wyrasta na prawdziwą gwiazdę muzyki popularnej. Artystka od najmłodszych lat szkoliła swój głos. Węgiel uczęszczała na lekcje śpiewu, chętnie udzielała się na szkolnych imprezach.

Okazuje się, że już w podstawówce wyróżniała się dużym talentem wokalnym.  W internecie można znaleźć kilka nagrań z czasów, gdy Roxie uczyła się w czwartej klasie podstawówki

Wszystko wskazuje na to, że Roksana zaczynała swoją karierę od śpiewania piosenek o tematyce religijnej. Artystka bardzo się zmieniła - wydoroślała, nauczyła się operować swoim głosem.

Obecnie 14-latka odnosi duże sukcesy. Jej debiutancka płyta została ciepło przyjęta. W nastoletniej artystce pokłada się duże nadzieje. 

Każdy z singli z płyty ma miliony wyświetleń. Przebój "Anyone But Here" obejrzano ponad 25 milionów razy, natomiast najnowszy singiel "Dobrze Jest, Jak Jest" ma już 5 milionów wyświetleń

Słuchacie muzyki Roksany Węgiel?

Zobacz także: Wojciech Modest Amaro został ojcem! Pokazał zdjęcie dziecka

W ostatnich miesiącach ukazało się wiele płyt, które warto przesłuchać. Poniżej kilka z nich!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów