Debiutancki album Roksany Węgiel pokrył się złotem. Z tej okazji wyda nową płytę

Roksana Orlicka 11.10.2019
Roksana Węgiel
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Roksana Węgiel odniosła spektakularny sukces. Jej debiutancki album w zaledwie dwa miesiące uzyskał status "złotej płyty". Wokalistka zapowiada reedycję krążka i premierowe utwory.

Roksana Węgiel nie zamierza zwalniać tempa. Młoda wokalistka wykorzystuje swój czas. Trzy miesiące temu ukazała się jej wyczekiwana, debiutancka płyta. Roksana jest obecnie także w pierwszej trasie koncertowej. Nastolatka nie zamierza zwalniać tempa i zapowiada reedycję debiutu. Do tego zaznacza, że nowe utwory zaskoczą jej fanów.

Roksana Węgiel zapowiada reedycję płyty

14-letnia Roksana Węgiel popularność zyskała dzięki występowi w programie "The Voice Kids", który otworzył jej drzwi do kariery. Młoda wokalistka zwyciężyła Eurowizję Junior 2018, podczas której wykonała przebój "Anyone I Want To Be".

Węgiel wydała kilka miesięcy temu debiutancką płytę, znalazły się na niej takie utwory jak "Lay Low" czy "Dobrze Jest Jak Jest". Artystka rozpoczęła również pierwszą trasę koncertową. 

Warto wspomnieć, że płyta Roksany okazała się być wielkim sukcesem. W niecałe dwa miesiące od premiery pokryła się złotem. Oznacza to, że kupiło ją ponad 10 tysięcy osób

14-latka zapowiada niespodziankę dla swoich fanów. Niedługo ukaże się reedycja jej debiutanckiej płyty, do tego znajdą się na niej cztery premierowe piosenki. Roksana zapewnia, że będą one dużym zaskoczeniem dla jej fanów. 

Podobno Węgiel myśli już o kolejnym krążku. Wstępnie jego premiera jest zapowiedziana na 2020 rok. Na razie fani będą mogli zaopatrzyć się w limitowaną wersję debiutanckiej płyty z premierowymi piosenkami i bransoletką. 

Jej premiera odbędzie się 8 listopada.

Roksana Węgiel w trasie koncertowej - kiedy i gdzie wystąpi?

Roksana Węgiel jest obecnie w trasie koncertowej, podczas której wykonuje utwory z debiutanckiej płyty. Wokalistka odwiedzi jeszcze kilka miast. Kiedy i gdzie?

  • 13 października, Progresja, Warszawa
  • 20 października, Klub Pod Palmą, Rzeszów
  • 26 października, Klub Parlament, Gdańsk

Czekacie na tę płytę?

Zobacz także: MTV EMA 2019. Podano listę nominowanych. Polacy również mają szansę na statuetkę!

Lubisz muzykę Roksany Węgiel? Sprawdź, co wiesz o muzyce!

Quiz muzyczny
Rozwiąż quiz

Kto jest autorem tej płyty? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów

Quiz muzyczny

1. Kto jest autorem płyty "Thriller"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów