Pol'and'Rock Festival 2019. Podano nowe gwiazdy, które wystąpią podczas tegorocznej edycji!

Roksana Orlicka 02.04.2019
Pol'and'Rock Festival 2018
Fotografia: Piotr Dziurman/Reporter

W tym roku odbędzie się 25. edycja Pol'and'Rock Festival. Do tegorocznego składu dołączyli nowi artyści! Mowa o Kulcie, The Casualties i Darii Zawiałow.

Pol'and'Rock jest jednym z najpopularniejszych i największych festiwali muzycznych w Polsce. To okazja dla wielu artystów, by zaśpiewać przed naprawdę liczną publicznością. Na festiwalowych scenach prezentują się artyści, reprezentujący różne gatunki, o różnych wrażliwościach muzycznych, pochodzący z kilku pokoleń. Właśnie poznaliśmy kolejne trzy zespoły, które wystąpią na Pol'and'Rock 2019!

Pol'and'Rock 2019: Kult, Zawiałow i The Casualties

W tym roku odbędzie się jubileuszowa edycja Pol'and'Rock Festival. Festiwal jest obecny na rynku już od ćwierćwiecza, a jego urok odkrywają coraz to młodsze pokolenia, które nie wyobrażają sobie wakacji bez przystanku w Kostrzynie nad Odrą. Organizatorzy zaprosili kilku nowych artystów.

Jak podaje Onet - fani od dawna prosili o występ zespołu Kult, którego muzyka łączy pokolenia i jest ponadczasowa. Zespół koncertuje od 1982 roku, a większość wydarzeń wyprzedała się na pniu. Kult ma na swoim koncie 15 albumów studyjnych oraz dwa koncertowe. 

Na festiwalu Pol'and'Rock Festival zadebiutuje Daria Zawiałow - jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia. Zawiałow ma na swoim koncie nagrodzony Fryderykiem debiut "A Kysz!", z którego pochodzą takie przeboje jak "Kundel Bury" czy "Miłostki".

Niedawno ukazała się druga płyta artystki "Helsinki". Daria jest chwalona za koncertową energię, charyzmę oraz oryginalny, mocny głos. Artystka samodzielnie pisze teksty piosenek i bierze udział w komponowaniu melodii na płyty. Daria ma na swoim koncie występy na takich festiwalach jak Open'er Festival, Orange Warsaw Festival czy Olsztyn Green Festival.

Trzecią formacją, która dołącza do składu festiwalu jest The Casualties. Zespół reprezentuje amerykańską scenę rockową i jest obecny na scenie od początku lat 90. Ich muzyka jest usposobieniem buntowniczego punka. Zespół wystąpi na Małej Scenie pierwszego dnia festiwalu.

Pol'and'Rock 2019. Kto jeszcze wystąpi?

Tegoroczny Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia, tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Organizatorzy potwierdzili już koncerty takich artystów jak Skunk Anansie, Dub Fx, Happysad, Tulia czy Renata Przemyk

Wybieracie się na tegoroczny Pol'and'Rock Festival?

Zobacz także: Męskie Granie 2019. Znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas jubileuszowej edycji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów