Pol'and'Rock Festival 2019. Zaskakujące ogłoszenie! Ujawniono kolejnych artystów!

Roksana Orlicka 14.05.2019
Pol'and'Rock Festival
Fotografia: Szymon Aksienionek/REPORTER

Pol'and'Rock Festival 2019 odbędzie się w sierpniu. Właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, którzy dołączyli do tegorocznego składu festiwalu.

Pol'and'Rock, czyli dawny Woodstock, jest jednym z najważniejszych letnich festiwali muzycznych w Polsce. Właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, których będzie można posłuchać w tym roku w Kostrzynie nad Odrą.

Co ciekawe - takiego doboru artystów nikt się nie spodziewał. Kto zasilił szeregi tegorocznego Pol'and'Rock Festival?

Pol'and'Rock Festival 2019. Poznaliśmy nowych artystów!

W tym roku odbędzie się jubileuszowa 25. edycja festiwalu Pol'and'Rock, który dawniej był znany pod nazwą Przystanek Woodstock. Festiwal odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia, tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą

Do tej pory podano, że w Kostrzynie wystąpią tacy artyści i zespoły jak Ziggy Marley (syn Boba Marleya), Skunk Anansie, Gogol BordelloProphets Of Rage, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Tulia, Ralph Kaminski czy BOKKA i Renata Przemyk

Organizatorzy festiwalu ujawnili, że zobaczymy również Agnieszkę Chylińską, Macieja Maleńczuka i... Majkę Jeżowską.

Szczególnie ostatnie nazwisko zaskoczyło fanów festiwalu!

Pol'and'Rock Festival 2019. Chylińska, Maleńczuk i Jeżowska dołączają do line-upu

Agnieszka Chylińska dała się poznać jako członkini zespołu O.N.A., którego popularność przypadła na lata 90. Od 2013 roku wokalistka koncertuje solo. Na Pol'and'Rock zaprezentuje materiał z najnowszej płyty "Pink Punk".

Wystąpi ostatniego dnia festiwalu.

Maciej Maleńczuk zaprezentuje się na festiwalu w zupełnie nowej odsłonie. Będzie można usłyszeć najbardziej rozpoznawalne utwory artysty. Maleńczuk wystąpi na festiwalu w nocy z 1 na 2 sierpnia.

Największym zaskoczeniem jest potwierdzenie występu Majki Jeżowskiej. Wokalistka jest znana z tworzenia piosenek dla najmłodszych. Okazuje się, że Jeżowska ma w swoim repertuarze nie tylko muzykę tworzoną z myślą o dzieciach.

Majka Jeżowska wystąpi na Pol'and'Rock Festival 3 sierpnia.

Wybieracie na tegoroczny Pol'and'Rock Festival?

Zobacz także: Rod Stewart niedługo wystąpi w Polsce. Jest szansa na zakup tańszych biletów

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów