Perfect kończy działalność? Muzycy zapowiadają ostatnią trasę. "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść"

Roksana Orlicka 12.10.2019
Perfect
Fotografia: Karol Makurat/REPORTER

To koniec pewnej ery? Tak uważają fani zespołu Perfect, który zapowiedział właśnie pożegnalną trasę koncertową. To ostatnia szansa, by zobaczyć Perfect na żywo.

Zespół Perfect powstał w 1977 roku i łącznie wydał dziesięć studyjnych albumów. Ich piosenki stały się ponadczasowymi przebojami. Świadczy o tym między innymi fakt, że wciąż można je usłyszeć w polskich radiach.

Ich największymi hitami z pewnością są takie utwory jak: "Autobiografia", "Nie płacz Ewka", "Ale wkoło jest wesoło" czy "Chcemy być sobą". Choć trudno w to uwierzyć, to już ostatnia szansa, żeby usłyszeć je na żywo.

Perfect kończy działalność? Zespół zapowiada ostatnią trasę koncertową

Perfect jest prawdziwą legendą polskiej muzyki. Spędzili na scenie ponad 40 lat, teraz zapowiadają ostatnią trasę koncertową pod hasłem "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść".

Ostatnie koncerty odbędą się w podniosłej atmosferze, bo zespół będzie świętować 40-lecie swojej działalności. Trasa koncertowa rozpocznie się w lutym 2020 roku.

Jak podaje Onet - menadżerka Perfectu podkreśla, że zespół nie podjął ostatecznej decyzji co do zakończenia działalności.

W przyszłym roku koncerty Perfectu się skończą. To nie znaczy jednak, że zespół się kończy - powiedziała w rozmowie z Onetem.

Co ciekawe, agencja koncertowa, która zajmuje się organizacją trasy podkreśla, że to ostatnia szansa, by zobaczyć Perfect na żywo.

Wokół nas tzw. niekończących się tras pożegnalnych jest przecież bez liku. A gdyby tę scenę opuścili? Gdyby zeszli z niej na zawsze? Zostaną piosenki. Niezależnie od pory roku, klimatu, długości geograficznej, sytuacji politycznej. To one zostaną w naszych głowach, a my pozostaniemy wierni Perfectowi - można przeczytać.

Zespół Perfect zapowiada ostatnią trasę koncertową. Kiedy i gdzie wystąpi?

Perfect rozpocznie trasę koncertową w lutym 2020 roku, a zakończy się ona w czerwcu 2020 roku. Zespół będzie można zobaczyć w czterech miastach. Kiedy i gdzie?

  • 14.02.2020, Torwar, Warszawa
  • 09.05.2020, Tauron Arena, Kraków
  • 23.05.2020, Arena, Gliwice
  • 19.06.2020, Ergo Arena, Gdańsk

Przed zespołem wystąpi Natalia Sikora.

Wybierzesz się na ostatnią trasę koncertową Perfectu?

Zobacz także: Andrea Bocelli i Ellie Goulding w teledysku do utworu "Return To Love"

Uwielbiasz muzykę? Sprawdź, co o niej wiesz!

Quiz muzyczny
Rozwiąż quiz

Kto jest autorem tej płyty? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów

Quiz muzyczny

1. Kto jest autorem płyty "Thriller"?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów