Paweł Domagała planuje wydanie kolejnej płyty. Muzyk zapowiada też koncerty

Roksana Orlicka 10.07.2019
Paweł Domagała
Fotografia: Gerard/REPORTER

Kiedy usłyszymy nowe utwory autora przeboju "Weź nie pytaj"? Paweł Domagała planuje wydanie nowej płyty!

Paweł Domagała jeszcze niedawno był głównie kojarzony ze światem filmu, a muzyka była jedynie jego pasją. Domagała postanowił zaryzykować i wydał płytę.

Dopiero drugie wydawnictwo, na którym znalazł się przebój "Weź nie pytaj", okazało się prawdziwym sukcesem i sprawiło, że przed artystą otworzyło się wiele drzwi.

Kiedy Paweł Domagała wyda nową płytę?

Paweł Domagała autorem przeboju 2018 roku

Paweł Domagała ma na swoim koncie dopiero dwie płyty, ale już może się pochwalić statusem jednego z najpopularniejszych muzyków w Polsce. Domagała wystąpił także w wielu serialach i filmach.

Muzycznie zadebiutował w 2016 roku albumem "Opowiem ci o mnie". Dwa lata później ukazała się płyta "1984", na której znalazły się takie utwory jak "Weź nie pytaj" czy "Wystarczę ja".

"1984" okazało się być przełomowym wydawnictwem dla artysty. Domagała zyskał nominację do Fryderyków i zaczął wyprzedawać koncerty w największych klubach w Polsce. 

Warto wspomnieć, że "Weź nie pytaj" to jeden z najczęściej odtwarzanych w radiostacjach utworów 2018 roku, a teledysk na YouTube obejrzano już ponad 100 milionów razy!

Paweł Domagała nagrywa nowe hity! Kiedy premiera płyty?

Fani muzyka wypatrują nowej płyty. Często padają pytania dotyczące daty jej premiery. Okazuje się, że Domagała ma już w planach wydanie kolejnego materiału i podobno rozpoczął już pierwsze prace.

Na oficjalnej stronie artysty pojawiła się informacja, że na album trzeba będzie poczekać aż do listopada 2020 roku. Krążek będzie nosił tytuł "Wracaj".

Domagałę wcześniej będzie można usłyszeć w gościnnym występie na płycie radomskiego rapera Kękę. Ich wspólny utwór pojawi się na albumie "Mr.Kękę", a jego premiera odbędzie się 13 września.

Paweł Domagała - koncerty

Domagała planuje trasę koncertową, podczas której będzie promować płytę "1984". Artysta odwiedzi wiele polskich miast.

Trasa koncertowa rozpocznie się 25 sierpnia w Szydłowcu, a zakończy 19 grudnia we Wrocławiu. Muzyk odwiedzi takie miasta jak Warszawa, Kraków, Radom, Zabrze, Lublin, Gdańsk czy Poznań.

Czekacie na nową płytę Pawła Domagały?

Zobacz także: Miley Cyrus w odważnym teledysku do utworu "Mother's Daughter". Klip ukazuje różne oblicza kobiecości

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów