Orange Warsaw Festival 2019. Międzynarodowa gwiazda i polscy artyści dołączają do składu

Roksana Orlicka 11.04.2019
Orange Warsaw Festival
Fotografia: Shutterstock

Orange Warsaw Festival 2019 ogłosił nowych artystów, którzy na przełomie maja i czerwca wystąpią na warszawskim Służewcu.

Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 31 maja-1 czerwca, tradycyjnie na terenie Toru Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu. Niedawno organizatorzy podali, że zrezygnowała Cardi B, która była uważana za największą gwiazdę festiwalu. Amerykańską raperkę zastąpi Miley Cyrus.

Właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią na Orange Warsaw Festival 2019 - to międzynarodowa gwiazda i polscy artyści.

Zobacz także: Wybierasz się na Orange Warsaw Festival? Już teraz kup bilety!

Orange Warsaw Festival 2019. Miles Kane jedną z największych gwiazd!

Miles Kane wystąpi na Orange Warsaw Festival 2019! To propozycja dla fanów brytyjskiego gitarowego grania. Miles Kane zaczynał w zespole The Rascals, z którymi grał do 2009 roku.

Artysta następnie dał się poznać szerszej publiczności w zespole The Last Shadow Puppets, który współtworzy z Alexem Turnerem, liderem zespołu Arctic Monkeys. 

Kane postawił na solową karierę. Ma na swoim koncie trzy albumy. Do Polski przyjedzie z najnowszą płytą "Coup de Grace", która miała premierę w sierpniu zeszłego roku. 

Orange Warsaw Festival 2019 ogłasza polskich artystów

Na festiwalu pojawi się również liczna polska reprezentacja. Organizatorzy już wcześniej potwierdzili obecność Quebonafide. Do popularnego rapera dołącza Julia Pietrucha, Bitamina, Jan-Rapowanie i Otsochodzi. 

Julia Pietrucha wróciła do koncertowania po urlopie macierzyńskim. Artystka promuje płytę "Postcards from the Seaside", która miała premierę w 2018 roku. Na albumie znalazły się takie utwory jak "Sailors" czy "Ewka".

Na festiwalowym koncercie Pietruchy na pewno nie zabraknie utworów z jej poprzedniej, ciepło przyjętej płyty "Parsley", którą napisała podczas podróży po Azji.

Natomiast Bitamina to jeden z najciekawszych zespołów ostatnich miesięcy. Są obecni na scenie muzycznej od wielu lat, jednak dopiero ich najnowsza płyta "Kawalerka" przyniosła im dużą popularność.

Bitamina z wielką odwagą łączy różne gatunki muzyczne i stawia na intrygujące teksty piosenek napisane w języku polskim. 

Otsochodzi to jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim rapie. Młody artysta wydał w lutym płytę "Miłość", którą promuje m.in. singiel "Nagrania (00:37)" z gościnnym udziałem Rosalie.

Jan-Rapowanie to nowe nazwisko na polskiej scenie hip-hopowej. Artysta jest chwalony przez krytyków muzycznych, a jego utwory biją rekordy popularności na YouTube. Raper przyjedzie na Orange Warsaw Festival z najnowszą płytą "Plansze".

Wybierasz się na Orange Warsaw Festival 2019?

Zobacz także: Netflix wydaje film dokumentalny o Beyoncé. Zobacz zwiastun "Homecoming"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów