Orange Warsaw Festival ogłosił kolejnych artystów tegorocznej edycji!

Roksana Orlicka 07.03.2019
Fani muzyki na festiwalu
Fotografia: Shutterstock

Orange Warsaw Festival 2019 powiększa skład! Coraz więcej powodów, by wybrać się na ten festiwal?

Orange Warsaw Festival niespodziewanie ogłosił kolejnych artystów, którzy w dniach 31 maja i 1 czerwca wystąpią na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu. To propozycja dla fanów polskiej sceny hip-hopowej oraz gitarowego grania. Wcześniej potwierdzono koncerty takich artystów jak Cardi B, Solange czy Marshmello

Orange Warsaw Festival 2019 ma dwie nowe gwiazdy

Orange Warsaw Festival 2019 odbędzie się tradycyjnie na początku czerwca na warszawskim Służewcu. Na festiwalu występują artyści, którzy są aktualnie najgłośniejszymi nazwiskami w branży. Mowa o raperce Cardi B, producencie Marshmello czy Solange, młodszej siostrze Beyonce, która wydała niedawno nową płytę bez zapowiedzi. Grono tegorocznych artystów poszerzyło się o niezwykle popularnego rapera i znany zespół rockowy. Na Orange Warsaw Festival 2019 wystąpi Quebonafie i The Raconteurs.

Zobacz także: Wybierasz się na Orange Warsaw Festival? Już teraz kup bilety!

Quebonafide na Orange Warsaw Festival 2019

Quebonafide jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych raperów na polskiej scenie muzycznej i na pewno jednym z najbardziej charyzmatycznych. Quebo jest znany z dopracowanych, przepełnionych energią koncertów, podczas których ma świetny kontakt z publicznością. Jak podaje Onet - jest to jedyny koncert popularnego rapera na letnich festiwalach w tym roku. Dyskografię Quebonafide zamyka album "Egzotyka" z 2017 roku. Inspiracją do napisania tej płyty były liczne podróże Quebo, odwiedził on w tamtym czasie takie kraje jak Japonia, Meksyk, Islandia czy Australia. Płyta jeszcze przed premierą osiągnęła status platynowej, a ostatecznie została uznana za najlepiej sprzedający się album 2017 roku. W zeszłym roku Quebonafide koncertował z Taco Hemingwayem pod nazwą Taconafide, z którym wydał album "Soma 0,5 mg". Quebonafide wystąpi na Orange Warsaw Festival 31 maja.

The Raconteurs na Orange Warsaw Festival 2019

The Raconteurs kończą długie wakacje! Zespół wydał niedawno dwa nowe utwory "Sunday Driver" i "Now That You're Gone", następnie zapowiedział pierwszy od dziesięciu lat album. Fani zespołu wyczekiwali informacji o trasie koncertowej i doczekali się koncertu w Polsce. The Raconteurs będzie jedną z gwiazd tegorocznego Orange Warsaw Festival, wystąpią drugiego dnia festiwalu (1 czerwca). Będzie to okazja, by premierowo posłuchać nowych utworów. Na pewno nie zabraknie wielkiego przeboju "Steady As She Goes" z 2006 roku czy piosenek z płyt "Consolers of the Lonely" i "Broken Boy Soldiers".

Wybieracie się na tegoroczny Orange Warsaw Festival?

Zobacz także: Open'er Festival ogłasza nowych artystów! Kto wystąpi w Gdyni?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów