Orange Warsaw Festival 2019. Rezygnuje największa gwiazda festiwalu, zastąpi ją inna amerykańska wokalistka!

Roksana Orlicka 05.04.2019
Orange Warsaw Festival
Fotografia: Shutterstock

Orange Warsaw Festival 2019 ogłosił, że największa gwiazda tegorocznej edycji zrezygnowała z udziału w festiwalu. Zastąpi ją inna amerykańska wokalistka.

Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 31 maja-1 czerwca, tradycyjnie na terenie Toru Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu. Organizatorzy poinformowali, że największa gwiazda tegorocznej edycji festiwalu zrezygnowała z udziału w festiwalu. Cardi B zastąpi inna amerykańska wokalistka, na której koncert w Polsce czekało wielu fanów!

Zobacz także: Wybierasz się na Orange Warsaw Festival? Już teraz kup bilety!

Orange Warsaw Festival 2019. Cardi B nie wystąpi na festiwalu!

Cardi B jest obecnie jednym z najgłośniejszych nazwisk w branży muzycznej. Amerykańska raperka wydała w zeszłym roku ciepło przyjętą płytę "Invasion of Privacy", na której znalazły się takie przeboje jak "She Bad" czy "I Do".

Cardi B była zapowiadana przez organizatorów największą gwiazdą tegorocznego Orange Warsaw Festival. Warszawski koncert miał być jej pierwszą wizytą w Polsce.

Organizatorzy poinformowali na swojej oficjalnej stronie, że Cardi B zrezygnowała z występu na festiwalu i odwołała pierwsze koncerty na europejskiej trasie. Nie podano przyczyny takiej decyzji.

Orange Warsaw Festival 2019. Miley Cyrus główną gwiazdą festiwalu!

Orange Warsaw Festival ogłosił już artystkę, która zastąpi Cardi B. Jest to Miley Cyrus.

Dyskografię artystki zamyka płyta "Younger Now" z 2017 roku. Jednak Cyrus pracuje nad nową muzyką. Być może pierwsze utwory będzie można usłyszeć podczas jej występu na Orange Warsaw Festival 2019. 

Uważacie, że to dobre zastępstwo?

Zobacz także: Ariana Grande opublikowała piosenkę, o której mówi cały świat. O czym jest singiel "Monopoly"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów