Męskie Granie 2019. Poznaliśmy utwór i skład tegorocznej Męskie Granie Orkiestry

Roksana Orlicka 30.05.2019
Męskie Granie Orkiestra 2019. Krzysztof Zalewski, Katarzyna Nosowska, Igo i Organek
Fotografia: Materiały Prasowe

Męskie Granie to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Poznaliśmy skład tegorocznej Męskie Granie Orkiestry oraz tegoroczny singiel.

Męskie Granie jest wydarzeniem, na które czeka wielu fanów muzyki. Tegoroczny skład Męskie Granie Orkiestry nie był do tej pory znany, a mimo to wszystkie bilety w przedsprzedaży sprzedały się na pniu.

Męskie Granie 2019 - jubileuszowa edycja trasy koncertowej

Męskie Granie 2019 to trasa koncertowa, która promuje polską muzykę. Koncerty odbywają się niemal w całej Polsce, a na dwóch scenach zaprezentują się artyści, reprezentujący różne style i gatunki muzyczne.

Na Męskim Graniu jest miejsce dla młodych i początkujących oraz tych cenionych i znanych artystów. Granice między nimi są zacierane, każdy wykonawca jest równie ważny i przyciąga dużą publiczność.

Męskie Granie 2019 - "Sobie i Wam", hymn tegorocznej trasy

Męskie Granie 2019 będzie jubileuszową ( już dziesiątą) odsłoną tej letniej trasy koncertowej. Na każdym z koncertów usłyszymy hymn Męskiego Grania, czyli singiel, który promuje trasę.

To utwór "Sobie i Wam" w wykonaniu Katarzyny Nosowskiej, Organka, Krzysztofa Zalewskiego oraz Igo znanego z zespołu Bass Astal x Igo.

W Męskie Granie Orkiestrze znaleźli się jeszcze tacy muzycy jak Marcin Macuk, Michał FOX Król, Piotr Pawlak, Michał "Malina" Maliński i Bartek Pająk.

Autorką słów tegorocznego singla trasy Męskie Granie 2019 jest Katarzyna Nosowska. Muzykę skomponowała wspólnie z Marcinem Macukiem.

Warto wspomnieć o tym, że to właśnie Nosowska jest pierwszą dyrektorką artystyczną Męskiego Grania. To ona otworzyła projekt na kobiecą muzykę.

Męskie Granie 2019 - daty i miejsca koncertów

Tegoroczna trasa Męskie Granie 2019 obejmie siedem miast. Tradycyjnie rozpocznie się w połowie lipca w Poznaniu, a zakończy pod koniec sierpnia uroczystym finałem w Żywcu.

Oto dokładne daty trasy koncertowej Męskie Granie 2019:

  • Poznań, Cytadela, 13 lipca
  • Kraków, Muzeum Lotnictwa, 20 lipca
  • Gdynia, Park Kolibki, 27 lipca
  • Wrocław, Partynice, 3 sierpnia
  • Katowice, Strefa Kultury, 10 sierpnia
  • Warszawa, Służewiec, 17 sierpnia
  • Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, 24 sierpnia

Męskie Granie 2019 - bilety

Bilety na Męskie Granie rozchodzą się w szybkim tempie. Wyprzedała się cała pula, która rozstała przeznaczona na przedsprzedaż.

Regularna sprzedaż biletów na Męskie Granie 2019 rozpocznie się 6 czerwca o godzinie 10.00. Będą to bilety imienne, jedna osoba może nabyć maksymalnie cztery sztuki.

Cena jednego biletu wyniesie 149 złotych.

Wybieracie się na tegoroczną trasę koncertową Męskie Granie 2019?

Zobacz także: OFF Festival 2019. Poznaliśmy nowe zespoły, które wystąpią w Katowicach

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów