Sadowska organizuje koncert wsparcia dla nauczycieli. Włączyły się znane gwiazdy

Roksana Orlicka 15.04.2019
Maria Sadowska
Fotografia: Instagram/@mariasadowska

Maria Sadowska organizuje koncert wsparcia dla nauczycieli. Wydarzenie odbędzie się 17 kwietnia. Kto potwierdził obecność?

Maria Sadowska postanowiła zorganizować koncert, który będzie wyrazem wsparcia dla strajkujących nauczycieli. Artystka opublikowała obszerny post na Facebooku, w którym zdradziła szczegóły wydarzenia. Okazuje się, że do akcji przyłączyło się wielu artystów.

Kiedy i gdzie odbędzie się koncert oraz kto weźmie w nim udział?

Maria Sadowska organizuje wyjątkowy z myślą o strajkujących nauczycielach

Strajk nauczycieli rozpoczął się 8 kwietnia. Solidarność ze strajkującymi wyraziło już wiele osób ze świata kultury, sztuki i rozrywki. Maria Sadowska postanowiła pójść o krok dalej i zorganizować koncert! 

Kochani przyjaciele artyści! Organizujemy w środę pod Teatrem Studio wielki koncert poparcia dla nauczycieli! Chcemy przyciągnąć młodzież i pokazać im, jak ważna jest solidarność i zaangażowanie społeczne - napisała Sadowska na Facebooku.

Marysia Sadowska zachęciła do współpracy również innych artystów. Jak podaje Onet - w akcje włączyli się już tacy artyści i zespoły jak Organek, Arkadiusz Jakubik, Big Cyc, Wienio, Mika Urbaniak, Natalia Kukulska i No Logo.

Koncert dla nauczycieli Marysi Sadowskiej - kiedy się odbędzie?

Maria Sadowska poinformowała, że koncert odbędzie się 17 kwietnia pod warszawskim Teatrem Studio.

Inicjatywa artystki została ciepło przyjęta. W komentarzach pojawiło się wiele pochlebnych opinii i podziękowań za taki pomysł.

Weźmiecie udział w koncercie?

Zobacz także: MTV Unplugged. Kasia Kowalska to kolejna artystka, która zagra "bez prądu"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów