Lana Del Rey śpiewa wielki przebój Ariany Grande. Jak sobie poradziła?

Roksana Orlicka 10.09.2019
Lana Del Rey
Fotografia: Chris Delmas/AFP/East News

Lana Del Rey była gościem popularnego cyklu w BBC Radio 1. Wokalistka wzięła na warsztat przebój Ariany Grande. Fani uważają, że swoją wersją przebiła oryginał!

Lana Del Rey i Ariana Grande to jedne z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Obie cieszą się uznaniem, wyprzedają koncerty na największych halach koncertowych na świecie i nagrywają przebój za przebojem.

Lana Del Rey prywatnie przyjaźni się z Arianą. Amerykańska wokalistka była ostatnio gościem popularnego cyklu w BBC Radio 1, w którym artyści wykonują na żywo swój przebój, a następnie interpretują utwory innych wokalistów.

Lana wybrała hit Ariany, a fani uważają, że wyszło naprawdę dobrze.

Lana Del Rey w utworze "Break Up With Your Girlfriend, I'm Bored" Ariany Grande

Lana Del Rey wydała 30 sierpnia płytę "Norman Fucking Rockwell", którą zapowiadały takie utwory jak "Doin' Time", "Venice Bitch" czy "Fuck It I Love You"

Płyta spotkała się z pozytywnymi reakcjami krytyków i fanów amerykańskiej piosenkarki. Lana jest wierna swojemu stylowi, który jest nieco marzycielski i nostalgiczny, do tego wokalistka czerpie pełnymi garściami z muzyki z lat 60. XX wieku

Artystka wykonała w brytyjskim radiu przebój "Doin' Time". Następnie wzięła na warsztat wielki hit Ariany Grande z płyty "thank u, next". Lana Del Rey wybrała utwór "Break Up With Your Girlfriend, I'm Bored".

Fani Lany Del Rey uważają, że gwiazda mistrzowsko poradziła sobie z piosenką. Dodają nawet, że udało się jej przebić oryginał. Zresztą tą wersją jest również zachwycona sama Ariana Grande!

Lana Del Rey, Ariana Grande i Miley Cyrus we wspólnym utworze

Wszystko wskazuje na to, że Lana nie bez powodu wybrała piosenkę Ariany Grande. Przypominamy, że Ariana, Lana i Miley Cyrus nagrały wspólny utwór, który pojawi się na ścieżce dźwiękowej do nowej wersji filmu "Aniołki Charliego"

Na razie jednak nie podano daty premiery utworu. 

Jak wam się podoba Lana Del Rey w utworze Ariany Grande? Dała radę?

Zobacz także: Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey w piosence do filmu "Aniołki Charliego"

Uwielbiasz oglądać teledyski? Sprawdź, jak dobrze je znasz!

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz teledysk po jednym kadrze?! Pytamy o bardzo popularne piosenki

kadr z teledysku
Fotografia: YouTube.com

1. Z którego teledysku pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów