Ariana Grande niedługo wystąpi w Polsce. Wiemy, kto zaśpiewa przed wokalistką

Roksana Orlicka 06.03.2019
Ariana Grande
Fotografia: Instagram/@arianagrande

Ariana Grande wystąpi we wrześniu w Krakowie. Właśnie poznaliśmy support gwiazdy! To intrygująca wokalistka.

Ariana Grande wyrasta na jedną z najważniejszych wokalistek młodego pokolenia. Niedawno artystka pobiła rekord obserwatorów na Instagramie, zostawiając w tyle Selenę Gomez. Wokalistkę obserwuje w mediach społecznościowych ponad 140 milionów osób. Jej popularność przekłada się również na muzykę, najnowsza płyta "Thank U, Next" jest niezwykle popularna. Z tego powodu wokalistka poszerzyła nadchodzącą trasę koncertową "The Sweetener World Tour". Poznaliśmy również support jej krakowskiego koncertu. Przed Arianą Grande wystąpi młoda, ale utalentowana artystka, Ella Mai.

Kim jest Ella Mai? Artystka wystąpi przed Arianą Grande

Ella Mai to brytyjska wokalistka i autorka tekstów. 23-letnia artystka tworzy muzykę w stylu r'n'b, inspirowaną latami 90. Ella Mai ma na swoim koncie debiutancki album zatytułowany po prostu "Ella Mai", który miał premierę w drugiej połowie 2018 roku oraz kilka mniejszych projektów. Przełomem w jej karierze było wydanie utworu "Boo'd Up", który szczególną popularność zyskał w Stanach Zjednoczonych.

Piosenka była nominowana dwukrotnie do Grammy i została nagrodzona w kategorii "Najlepsza Piosenka R&B". Ella Mai rozpoczęła swoją karierę od udziału w brytyjskim "X Factor". Rozgłos dały jej liczne występy przed amerykańską wokalistką Kehlani. 

Ariana Grane w trasie koncertowej

Trasa koncertowa Ariany Grande rozpocznie się 18 marca w Stanach Zjednoczonych, a jesienią artystka przeniesie się do Europy. 9 września wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Podczas trasy będzie można usłyszeć największe przeboje wokalistki z takich płyt jak "Dangerous Woman", "My Everything", "Sweetener" czy "Thank U, Next"

Wybieracie się na koncert Ariany Grande?

Zobacz także: Ariana Grande doczekała się sobowtórki. Wygląda jak jej kopia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów