Doda zapowiada przerwę od muzyki. Powodem jest choroba w rodzinie

Roksana Orlicka 13.03.2019
Doda
Fotografia: Instagram/@dodaqueen

Doda zapowiada przerwę od muzyki i najprawdopodobniej koncertowania. 

Doda świętowała niedawno premierę trzeciej płyty "Dorota", która ukazała się pod koniec stycznia i została zadedykowana zmarłej babci wokalistki. Artystka zaprosiła do współpracy orkiestrę symfoniczną i zapowiedziała trasę koncertową, podczas której miała wystąpić w salach koncertowych, mieszczących nawet kilka tysięcy osób. Wszystko wskazuje na to, że promocja najnowszego albumu zostanie przełożona na później. Doda zapowiada przerwę.

Doda wydała nową płytę "Dorota"

Najnowsze wydawnictwo Dody jest promowane jako najważniejsza płyta w jej karierze. Wokalistka pierwszy raz zaprosiła do współpracy orkiestrę symfoniczną, pokazując się tym samym od zupełnie innej, artystycznej strony. Jak podaje Onet - album jest dedykowany zmarłej babci, a Doda przepracowuje na nim ból po jej stracie. Płytę promują takie single jak "Nie wolno płakać" i "Nie mam dokąd wracać". Doda zapowiedziała również trasę koncertową, ale najprawdopodobniej nie odbędzie się ona w terminie.

Doda zapowiada przerwę od muzyki

Doda wyznała, że osoba z najbliższej rodziny ciężko zachorowała, dlatego zdecydowała się przełożyć wszystkie plany zawodowe na później i skupić się na życiu rodzinnym. 

Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie – wytłumaczyła.

Na razie nie podano informacji, czy koncerty się odbędą i na kiedy zostałyby ewentualnie przełożone. Najbliższy koncert ma się odbyć 21 marca na warszawskim Torwarze.

Zobacz także: Wyjątkowy koncert Dody z orkiestrą. To nie będzie zwykły występ, ale prawdziwe widowisko

Słuchaliście nowej płyty Dody?

Zobacz także: "Doda nie zawsze była Dodą". Piosenkarka opublikowała nagranie z czasów, kiedy miała 16 lat

Młody mężczyzna słucha muzyki. Jest uśmiechnięty.
Rozwiąż quiz

Artyści znani z jednego przeboju. Pamiętasz ich jeszcze? Średnia w tym quizie to 5 na 8 punktów...

Młody mężczyzna słucha muzyki. Jest uśmiechnięty.

1. "W dzień gorącego lata" - jaki zespół jest autorem tego hitu z 1997 roku?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów