Dido zaśpiewa w Polsce! Koncert odbędzie się jesienią. Kiedy i gdzie?

Roksana Orlicka 08.05.2019
Dido
Fotografia: Instagram/@dido

Dobra wiadomość dla fanów Dido! Wokalistka wystąpi jesienią w Polsce. Kiedy i gdzie?

Dido jest obecnie jedną z najpopularniejszych popowych wokalistek, mimo tego że zniknęła ze sceny muzycznej na kilka lat.

Dido zadebiutowała w 1999 roku płytą "No Angel", która okazała się ogromnym sukcesem i sprawiła, że Dido stała się rozpoznawalna na całym świecie.

Dido wystąpi jesienią w Polsce

Każda kolejna płyta Dido spotykała się z dużym zainteresowaniem dziennikarzy muzycznych oraz fanów brytyjskiej wokalistki. Warto też wspomnieć, że utwór "Here With Me" znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu "To właśnie miłość" czy w "Bridget Jones: W pogoni za rozumiem"

Najnowsza płyta Dido "Still On My Mind" miała premierę w marcu 2019 roku. To pierwszy od sześciu lat album wokalistki i też najbardziej odważny - Dido miesza na nim pozornie niepasujące do siebie gatunki muzyczne.

Z wielką odwagą zestawia hip-hop z folkiem i popem oraz elektroniką.

Z okazji premiery nowego wydawnictwa Dido ogłosiła trasę koncertową, podczas której zaprezentuje najnowsze utwory oraz zaśpiewa nieśmiertelne przeboje z poprzednich płyt. W swoich planach koncertowych uwzględniła Polskę. 

Dido zaśpiewa w listopadzie w Poznaniu

Dido wystąpi 16 listopad 2019 roku w Sali Ziemi w Poznaniu. Warto wspomnieć, że to pierwsza od 15 lat trasa koncertowa wokalistki. Co ciekawe - na większości koncertów będzie jej towarzyszyć polska artystka, Sonia Stein, która zaprezentuje się w roli supportu.

Bilety trafią do sprzedaży w czwartek, 9 maja 2019 roku o godzinie 10:00.

Wybierzecie się na koncert Dido w Polsce?

Zobacz także: Dawid Podsiadło i Taco Hemingway niebawem zagrają wspólny koncert!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów