Dawid Podsiadło zapowiada "Najnowszy klip". Ujawniono datę premiery teledysku do utworu z płyty "Małomiasteczkowy"

Roksana Orlicka 28.08.2019
Dawid Podsiadło
Fotografia: Instagram/@_podsiad

Dawid Podsiadło zapowiada teledysk do utworu "Najnowszy klip" z jego uznanej płyty "Małomiasteczkowy". Podano, kiedy odbędzie się premiera klipu. Na razie można obejrzeć jego zapowiedź. 

Dawid Podsiadło może się pochwalić wyjątkowym głosem, ale też umiejętnością tworzenia przebojów. Jego najnowsza płyta, "Małomiasteczkowy", powstała we współpracy z Bartoszem Dziedzicem (odpowiedzialnym za sukces Brodki, Artura Rojka czy Piotra Zioły).

Album osiągnął duży sukces komercyjny, a każdy kolejny singiel z marszu stawał się hitem. Podsiadło zapowiada premierę kolejnego teledysku do utworu "Najnowszy klip". Podano, kiedy odbędzie się jego premiera i opublikowano zwiastun.

Dawid Podsiadło zapowiada teledysk do piosenki "Najnowszy klip"

Dawid Podsiadło zadebiutował w 2013 roku ciepło przyjętą płytą "Comfort And Happiness". Młody muzyk przeszedł długą drogę i osiągnął sukces. Udało mu się zagrać na największych festiwalach muzycznych, a za swoją twórczość otrzymał wiele nagród, w tym prestiżowego Fryderyka

W 2018 roku ukazała się jego najnowsza płyta "Małomiasteczkowy", którą rozbił bank! Album przyniósł muzykowi jeszcze większą rozpoznawalność, a jego popularność przełożyła się na długą trasę koncertową po całej Polsce.

Przypomnijmy, że Dawid Podsiadło jako pierwszy polski artysta wyprzedał warszawski Torwar - i to czterokrotnie!

26-letni muzyk zapowiada premierę nowego singla, tym razem wybór padł na "Najnowszy klip".  Podsiadło opublikował krótką zapowiedź teledysku.

Można w nim zobaczyć artystę. Dawid wraca do domu. Następnie otwiera skrzynkę na listy, z której wypadają paczki. Jedna przesyłka wyjątkowo przyciąga jego uwagę. Co się w niej znalazło?

Teledysk będzie miał premierę w poniedziałek, 2 września

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na wspólnym koncercie

Dawid Podsiadło odwiedził z płytą "Małomiasteczkowy" wiele polskich miast. Aktualnie artysta nie planuje solowych koncertów. Zamiast tego wystąpi 28 września z Taco Hemingwayem.

Artyści wyprzedali PGE Narodowy. To pierwsze takie osiągnięcie polskich muzyków. Warto wspomnieć, że Taco Hemingway wydał niedawno nowy album - "Pocztówkę z WWA, Lato '19"

W sieci znalazł się również jego najnowszy utwór "Niebieski Bentley", który powstał we współpracy z Kizo.

Czekacie na nowy teledysk Dawida?

Zobacz także: Kortez zapowiada koncerty i nowe piosenki. Gdzie wystąpi podczas trasy koncertowej "Przedpremierowo"?

Ten rok jest bogaty w koncerty! Sprawdź, gdzie warto być!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów