Dawid Podsiadło wyznał, kiedy pojawi się jego nowa płyta. Nie będziemy długo czekać!

Roksana Orlicka 05.09.2019
Dawid Podsiadło
Fotografia: Karol Makurat/REPORTER

Dawid Podsiadło udzielił wywiadu Onetowi, w którym opowiedział o swoich planach na najbliższe miesiące. Okazuje się, że muzyk nie zamierza odpoczywać i już niedługo rozpocznie prace nad nową płytą.

Dawid Podsiadło, przed wydaniem płyty "Małomiasteczkowy", zrobił sobie krótką przerwę od muzyki. Artysta podjął w tym czasie kilka ważnych decyzji, między innymi zaczął pracować z nowym producentem, Bartoszem Dziedzicem.

Płyta "Małomiasteczkowy" odniosła duży sukces i zaprowadziła Dawida w miejsca, do których nie dotarł wcześniej żaden polski artysta. Mowa między innymi o czterokrotnym wyprzedaniu występów na warszawskim Torwarze czy nadchodzącym koncercie na PGE Narodowym.

Dawid udzielił wywiadu Onetowi Rano i zdradził, kiedy możemy się spodziewać nowej płyty. Powiedział również o swoich planach na przyszłość.

Dawid Podsiadło zdradził, kiedy ukaże się jego nowa płyta

Kilka dni temu ukazał się teledysk do piosenki "Najnowszy klip" z płyty "Małomiasteczkowy". Utwór jest jednocześnie zapowiedzią filmu "Nieznajomi". Pomysł na tę produkcję filmową został zaczerpnięty z włoskiego filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"

Podsiadło zdradził, że został producentem filmu. Nowa rola bardzo mu się spodobała i artysta nie wyklucza, że będzie się tym zajmować w przyszłości. 

Z tej okazji Dawid Podsiadło udzielił wywiadu Onetowi. 26-latek zdradził, co go czeka w najbliższych tygodniach. Muzyk powiedział, że jest wielkim fanem kina i chciałby więcej pracować w tej branży. Ma spróbować swoich sił także jako aktor, scenarzysta i nawet reżyser. Artystę fascynuje również teatr.

Przypominamy, że pod koniec września Dawid wystąpi na PGE Narodowym z Taco Hemingwayem. Bilety wyprzedały się na pniu. To pierwsi polscy artyści, którzy organizują koncert na tak dużą skalę.

Co najważniejsze, Podsiadło zdradził, że niedługo rozpocznie pracę nad nową płytą. Artysta planuje pojawić się w studiu nagraniowym po koncercie z Taco Hemingwayem. Wszystko wskazuje na to, że nowa płyta będzie miała premierę w 2020 roku

Czekasz na nową płytę Dawida Podsiadły?

Zobacz także: Taco Hemingway w nowym utworze. "Niebieski Bentley" to kolejny hit?

Lubisz oglądać teledyski? Sprawdź, którego mógłbyś/mogłabyś zostać gwiazdą!

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym teledysku powinieneś wystąpić?

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"

1. Który z tych gatunków muzycznych podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów