Dawid Podsiadło opublikował teledysk do utworu “Najnowszy klip”. Wystąpiła w nim plejada polskich gwiazd

Roksana Orlicka 02.09.2019
Dawid Podsiadło
Fotografia: Instagram/@_podsiad

Dawid Podsiadło opublikował zapowiadany teledysk do utworu “Najnowszy klip” z płyty “Małomiasteczkowy”. Wystąpiły w nim gwiazdy polskiego kina, między innymi Kasia Smutniak i Maja Ostaszewska.

Dawid Podsiadło zadebiutował w 2013 roku ciepło przyjętą płytą “Comfort and Happiness”. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, a artysta wyrósł na jednego z najważniejszych muzyków w kraju. Obecnie Podsiadło promuje album "Małomiasteczkowy". Właśnie ukazał się teledysk do kolejnego singla. W "Najnowszym klipie" można zobaczyć plejadę polskich gwiazd!

Dawid Podsiadło opublikował teledysk do utworu "Najnowszy klip"

Dawid Podsiadło wydał w 2018 roku płytę “Małomiasteczkowy”, którą rozbił bank! Muzyk może się pochwalić spektakularnymi sukcesami - licznymi nagrodami muzycznymi, w tym prestiżowym Fryderykiem. Podsiadło wystąpił również na wielu festiwalach muzycznych.

Jego koncert na największej scenie Open’er Festival przyciągnął tłumy porównywalne do tych, którymi mogą się pochwalić zagraniczne gwiazdy. 

Każdy singiel z płyty “Małomiasteczkowy” z marszu stawał się przebojem, dzięki czemu artysta wyprzedał całą trasę koncertową. Warto wspomnieć, że jako pierwszy muzyk w Polsce zapełnił warszawski Torwar - i to czterokrotnie!

Dawid nadal promuje zeszłoroczne wydawnictwo. Kolejnym singlem został “Najnowszy klip”. Piosenka jest również zapowiedzią polskiego filmu “Nieznajomi”, który na ekrany kin trafi 27 września. Jest on odpowiedzią na włoski film "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

Do piosenki powstał teledysk. Zaangażowało się w niego wiele znanych osób. W klipie można zobaczyć obsadę filmu “Nieznajomi”, w tym Kasię Smutniak, Tomasza Kota, Olę Domańską czy Michała Żurawskiego

Dawid wyznał na oficjalnym profilu na Facebooku, że jest producentem filmu "Nieznajomi"

Zdradzę Wam więc, że w międzyczasie zacząłem spełniać swoje myśli ciepłe o świecie filmowym i tegoż filmu stałem się producentem. Jednym z producentów mówiąc precyzyjnie. Ciekawa to perspektywa, ciekawe doświadczenie, i będę rozwijał się w taką stronę też na pewno - napisał.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na wspólnym koncercie na PGE Narodowym

Dawid Podsiadło aktualnie przygotowuje się do koncertu na PGE Narodowym. Odbędzie się on 28 września. Przypominamy, że muzyk wystąpi w towarzystwie Taco Hemingwaya, obecnie najpopularniejszego rapera w Polsce.

Warto wspomnieć, że bilety na koncert wyprzedały się na pniu. To imponujące osiągnięcie. Jeszcze żadnemu polskiemu muzykowi nie udało się zagrać dla tak dużej publiczności.

Która piosenka z płyty "Małomiasteczkowy" jest twoją ulubioną?

Zobacz także: Travis Scott w filmie dokumentalnym Netflixa. W "Travis Scott: Mamo, potrafię latać" pojawia się Kylie Jenner

Lubisz polską muzykę? Sprawdź, jak dobrze znasz teledyski!

Rozwiąż quiz

Czy rozpoznasz polski teledysk po jednym kadrze? Średni wynik to 5 punktów

Teledysk
Fotografia: YouTube/Paweł Domagała

1. Ten teledysk ma już ponad 50. milinów wyświetleń. Mowa o piosence:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów