Coachella 2019. Będzie można obejrzeć transmisję z koncertów z obydwu weekendów festiwalu!

Roksana Orlicka 05.04.2019
Coachella
Fotografia: Instagram/@coachella

Coachella to jeden z największych festiwali muzycznych w Stanach Zjednoczonych. Występują tam artyści, reprezentujący różne gatunki muzyczne. Tradycją jest, że można oglądać transmisję z koncertów na YouTube. W tym roku będziemy mieć taką możliwość w obydwa weekendy festiwalowe!

Coachella to amerykański festiwal, łączący różne dziedziny sztuki, który powstał w 1999 roku. Wydarzenie odbywa się na kalifornijskiej pustyni, a jego najważniejszym elementem są koncerty. Na Coachelli wystąpili już tacy artyści i zespoły jak Amy Winehouse, Beyonce, Florence + The Machine czy Foo Fighters. Tradycyjnie będzie można obejrzeć transmisję na żywo z wybranych koncertów. Pierwszy raz zostaną one pokazane z obydwu weekendów Coachelli!

Coachella 2019 - gdzie oglądać transmisję z koncertów?

Coachella obchodzi w tym roku 20-lecie. Przez ostatnie lata festiwal stał się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Stanach Zjednoczonych. Wydarzenie przyciąga największe gwiazdy muzyki oraz celebrytów.

Od dziewięciu lat można oglądać transmisję z wybranych koncertów na YouTube. 

Organizatorzy zapowiadają wiele dodatkowych atrakcji. Coachella poszerza również współpracę z YouTube. Pierwszy raz w historii będzie można oglądać transmisję z obydwu weekendów pod tym LINKIEM. Wybrano już 34 koncerty, które zostaną pokazane na żywo.

Mowa o występach takich artystów jak:

  • Childish Gambino
  • Billie Eilish
  • Mac DeMarco
  • Wiz Khalifa

Ponadto będzie można obejrzeć wywiady z artystami i zakulisowe materiały. Festiwal rozpocznie się 12 kwietnia.

Spędzicie noc przed komputerem?

Zobacz także: Open'er Festival 2019 z kolejną główną gwiazdą! Kto wystąpi w Gdyni?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów