Kraków Live Festival 2019. Banks odwołała koncert na kilka dni przed festiwalem

Roksana Orlicka 13.08.2019
Banks
Fotografia: Instagram/@hernameisbanks

Banks miała być jedną z największych gwiazd tegorocznego Kraków Live Festival, który odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia. Artystka zrezygnowała z powodów zdrowotnych. Kto zajmie jej miejsce?

To nie był łatwy tydzień dla fanów Ariany Grande - gwiazda kolejny raz odwołała koncert w Polsce, który był zaplanowany na wrzesień 2019 roku. Zawiedzeni będą również fani Banks.

Amerykańska wokalistka była zmuszona odwołać swój występ na Kraków Live Festival 2019. Plany pokrzyżowały jej poważne problemy zdrowotne. Kto zajmie jej miejsce?

Banks nie zaśpiewa na Kraków Live Festival 2019

Kraków Live Festival 2019 zbliża się wielkimi krokami! Impreza odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

Największymi gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu są Post Malone, Macklemore, Years & Years czy Calvin Harris. W tym gronie miała się znaleźć również amerykańska wokalistka Banks.

Amerykanka była zmuszona odwołać swój koncert na kilka dni przed imprezą. 31-latka w trakcie ostatnich prób do festiwalu doznała urazu kręgosłupa. 

Polsko, jest mi bardzo przykro, że nie będę mogła przyjechać. Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby wyzdrowieć, ale lekarze stwierdzili, że podróżowanie i występowanie na scenie w najbliższym czasie tylko pogorszy mój stan. Teraz muszę skupić się na zdrowiu, aby powrócić na trasę silniejsza. Obiecuję, że Wam to wynagrodzę - napisała w oficjalnym oświadczeniu.

Koncert Banks w Polsce zapowiedziano zaledwie kilka tygodni temu. Wokalistka wydała w lipcu swoją trzecią płytę zatytułowaną po prostu "III". Na swoim koncie ma również dwa świetnie przyjęte albumy "Goddess" (2014) oraz "The Altar" (2016). 

Artystka miała zaśpiewać pierwszego dnia festiwalu, czyli 16 sierpnia, o godzinie 19.00 na głównej scenie Kraków Live Festival. Na razie nie wiadomo, kto zajmie jej miejsce.

Wybieracie się na Kraków Live Festival?

Zobacz także: Krzysztof Zalewski w muzycznym pojedynku z Grubsonem. Muzycy organizują trasę koncertową

Nie wyobrażasz sobie lata bez festiwali muzycznych? Sprawdź, które są najlepsze!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów