A$AP Rocky i Alan Walker nagrali wspólny utwór. "Live Fast" pojawia się w popularnej grze

Roksana Orlicka 29.07.2019
A$AP Rocky
Fotografia: Instagram/@asaprocky

Alan Walker i A$AP Rocky połączyli siły! Muzyków można usłyszeć we wspólnym utworze "Live Fast", który powstał na potrzeby gry na telefon komórkowy. 

A$AP Rocky od prawie miesiąca przebywa w szwedzkim areszcie, gdzie ostatnio usłyszał zarzuty za bójkę, w którą wdał się na początku lipca na jednej ze sztokholmskich ulic. Raperowi grożą dwa lata więzienia i ostatnio niewiele mówi się o nim w kontekście jego twórczości.

Alan Walker opublikował utwór z gościnnym udziałem amerykańskiego rapera. "Live Fast" można usłyszeć w popularnej grze.

Alan Walker i A$AP Rocky w utworze "Live Fast"

Alan Walker jest jednym z najpopularniejszych producentów muzyki elektronicznej. Jego koncerty wyprzedają się na pniu i przyciągają wielbicieli tego gatunku. 

Artysta współpracuje z wieloma znanymi muzykami, tym razem połączył siły z popularnym raperem, A$AP Rockym. Ich utwór "Live Fast" powstał na potrzebny gry PUBG Mobile, z której korzysta ponad 50 milionów użytkowników.

Piosenka powstała z okazji rocznicy wydania gry. Użytkownicy mogą stworzyć postać, mającą wizerunek 21-letniego producenta lub nawet wcielić się w samego Alana Walkera!

Na razie nie wiadomo, kiedy A$AP Rocky wróci do muzyki. Przez pobyt w areszcie, raper był zmuszony odwołać wiele koncertów. W tym ten na gdyńskim Open'erze, którego miał być jedną z największych gwiazd.

Jeśli raper okaże się niewinny, to szwedzki rząd będzie musiał mu wypłacić potężne pieniądze. O zwolnienie A$AP Rocky'ego z aresztu apelował sam Donald Trump, jednak szwedzka prokuratura nie ugięła się pod naciskiem prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Prokurator obawia się, że raper zbiegłby ze Szwecji i tym samym uniknął kary za wdanie się w bójkę.

Lubicie takie muzyczne połączenia?

Zobacz także: Taco Hemingway niespodziewanie opublikował płytę "Pocztówka z WWA, Lato '19"

Lubisz chodzić na koncerty? Tych kilku nie możesz przegapić!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów