Ariana Grande opublikowała piosenkę, o której mówi cały świat. O czym jest singiel "Monopoly"?

Roksana Orlicka 03.04.2019
Ariana Grande
Fotografia: Instagram/@arianagrande

Ariana Grande wyrasta na jedną z najważniejszych gwiazd współczesnej muzyki popularnej. Artystka opublikowała utwór "Monopoly", który nagrała z przyjaciółką Victorią Monét. Zdradziła w nim kilka szczegółów ze swojego życia.

Ariana Grande jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Wszystkie jej utwory z marszu stają się hitami i biją rekordy popularności w serwisach streamingowych. Ariana Grande jest właśnie w trasie koncertowej promującej jej najnowszą płytę "Thank U, Next", w ramach której odwiedzi również Polskę. 

Ariana Grande wydała niespodziewanie piosenkę "Monopoly"

Ariana Grande zaczęła stawiać pierwsze kroki w przemyśle muzycznym, gdy miała zaledwie osiem lat. Zadebiutowała w 2013 roku płytą "Your Truly", jednak największy rozgłos przyniósł jej album "Dangerous Woman".

Dzięki "Dangerous Woman" Grande zaczęła być postrzegana jako dojrzała artystka. Na płycie pojawiło się wielu znanych gości - w tym Nicki Minaj czy Future.

Kolejne krążki: "Sweetener" i "Thank U, Next" okazały się wielkim sukcesem. Artystka jest chwalona za własny styl i mocny głos. 

Grande zaskoczyła fanów i bez zapowiedzi opublikowała piosenkę "Monopoly", nagraną z przyjaciółką i wokalistką Victorią Monét. Artystka chciała w ten sposób podziękować za sukces singli z najnowszego albumu, a przy okazji zdradziła kilka sekretów ze swojego życia.

Utwór "Monopoly" został ciepło przyjęty przez fanów wokalistki. Teledysk wyświetlono już ponad 6 milionów razy, a utwór dotarł do 1. miejsca amerykańskiego sklepu iTunes. Uwagę fanów przyciągnął tekst piosenki - ich zdaniem Ariana Grande przyznała się do biseksualizmu. 

Grande śpiewa o tym, że płeć nie ma dla niej znaczenia. Gwiazda nie odniosła się jednak do tych spekulacji. 

Ariana Grane zaśpiewa w Tauron Arenie Kraków

Ariana Grande wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej promującej jej najnowszą płytę "Thank U, Next". Gwiazda zaśpiewa 9 września w Tauron Arenie Kraków.

Przed główną gwiazdą zaprezentuje się brytyjska wokalistka Ella Mai

Wybierasz się na polski koncert Ariany Grande?

Zobacz także: Pol'and'Rock Festival 2019. Podano nowe gwiazdy, które wystąpią podczas tegorocznej edycji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów