Ariana Grande przyznała, że nie pamięta nagrywania płyty "thank u, next". "Byłam pijana i smutna"

Łucja Siennicka 11.07.2019
Ariana Grande
Fotografia: Instagram/@arianagrande

Ariana Grande przyznała, że była w bardzo złym stanie emocjonalnym, gdy nagrywała płytę "thank u, next".

Najnowsza płyta Ariany Grande "thank u, next" jest jedną z najlepiej ocenianych w twórczości 26-letniej wokalistki. Ariana wyznała, że album powstał w trudnym momencie jej życia, gdy nie radziła sobie z emocjami i problemami.

A jak się powszechnie uważa - niektórzy artyści, przenosząc negatywne emocje w muzykę, tworzą swoje najlepsze utwory.

Ariana Grande nie pamięta nagrywania płyty? "Byłam w bardzo złym stanie"

Ariana Grande ma dopiero 26 lat, a już jest uznawana za jedną z najważniejszych wokalistek na świecie. Grande ma niekwestionowany talent, charyzmę i silny głos

Problemy emocjonalne artystki zapoczątkował tragiczny koncert w Manchesterze, gdzie doszło do zamachu i zginęło wiele młodych fanów wokalistki. Ariana cierpi na stres pourazowy

Po drodze zdarzyły się nieudane relacje z mężczyznami oraz nagła i niespodziewana śmierć jej byłego partnera Mac Millera

Ariana przepracowała ból na najnowszym albumie "thank u, next", który jest chyba najbardziej intymnym wydawnictwem artystki. Jej emocjonalność i szczerość została doceniona przez dziennikarzy muzycznych.

Okazuje się, że Ariana niewiele pamięta z nagrywania tego krążka. 

Jeśli mam być całkowicie szczera, nie pamiętam tych miesięcy z mojego życia. Ponieważ byłam tak pijana i smutna, że nie przypominam sobie, jak zaczęło i zakończyło się nagrywanie płyty. I jak nagle znalazło się na niej 10 kawałków - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Vogue".

Fani martwią się o zły stan zdrowia Ariany. Artystka jest obecnie w trasie koncertowej, podczas której promuje najnowsze wydawnictwo. 

Ostatnio podczas wykonywania utworu "R.E.M." popłakała się na scenie. 

Trasa koncertowa jest szalona. Życie jest czymś szalonym. Jestem wdzięczna, że mogę śpiewać każdego wieczoru dla tysięcy osób. To spełnienie marzeń. Bez względu na to, jak ciężkie to jest i ile emocji wywołuje, które wręcz krzyczą na mnie. Obiecuję, że nie porzucę tego, co zaczęłam. Odczuwam wszystko bardziej intensywnie i zobowiązałam się do odbycia tej trasy, mimo że wciąż pracuję nad sobą. Dlatego też czasami dużo płaczę – wytłumaczyła później na Instagramie.

Ariana Grande wystąpi w Polsce

Ariana Grande uwzględniła w koncertowych planach Polskę. Artystka wystąpi 9 września w Tauron Arenie Kraków.

Przed Arianą zaśpiewa brytyjska wokalistka Ella Mai

Zobacz także: Ed Sheeran w duecie z Bruno Marsem! Wokalista podał szczegóły nowej płyty i gości

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów